Vrijstaande woning te koop: Zweerdeneiland 7, Eelderwolde
KopenTynaarloVrijstaande woningenZweerdeneiland 7

Zweerdeneiland 7

Ter Borch, Tynaarlo

€ 1.985.000
Buurt Ter Borch, EelderwoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 390m²
390m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige, groene omgeving

Deze vrijstaande woning uit 2010 staat in de gewilde buurt Ter Borch in Eelderwolde. Met 390 m² woonoppervlak en een perceel van 881 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A+, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.985.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Tynaarlo voor vergelijkbare opties.

Ter Borch: een schone, gezinsvriendelijke buurt

Ter Borch is een rustige buurt met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,25. Een bewoner zegt: "Het is een schone buurt met veel gezinnen. Wel denk ik dat er misschien wat meer afvalbakken kunnen staan maar verder ben ik erg tevreden." De buurt telt 2750 inwoners, waarvan een groot deel kinderen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 94% is koop. De buurt Ter Borch is dan ook een plek waar je rust en ruimte vindt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 1,4 km afstand, of bij de Jumbo op 2,7 km. Kinderen kunnen naar basisscholen CKC De Rietzanger (om de hoek) of OBS Ter Borch (twee straten verder). De gemeente Tynaarlo biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand en een restaurant in de buurt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alfred Bakker aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 oktober 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.985.000
Prijs per m²€ 5.090
Woonoppervlakte390m²
Perceeloppervlakte881m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA+
BuurtTer Borch
WijkEelderwolde
GemeenteTynaarlo

Locatie

Zweerdeneiland 7, Eelderwolde

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
L
30-05-2024
Goeie gezellige buurt

Het is een schone buurt met veel gezinnen. Wel denk ik dat er misschien wat meer afvalbakken kunnen staan maar verder ben ik erg tevreden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ter Borch

Inwoners2.750
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
B S F von Suttnerstraat 1
1456m
Jumbo
Overwinningsplein 7
2673m
Albert Heijn
Van Lenneplaan 99
2738m

Scholen

47 binnen 5 km

CKC De Rietzanger
Basisonderwijs · 242 leerlingen
148m
OBS Ter Borch
Basisonderwijs · 462 leerlingen
221m
Boerhaave School
Basisonderwijs · 171 leerlingen
1601m

Veelgestelde vragen

Over Zweerdeneiland 7, Eelderwolde

Welk energielabel heeft Zweerdeneiland 7?

De woning aan Zweerdeneiland 7 in Eelderwolde heeft energielabel A+.

Is de vraagprijs van €1.985.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte (390 m²), het ruime perceel (881 m²) en het energielabel A+. De woning is relatief nieuw (2010) en staat in een rustige, groene buurt. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Tynaarlo zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Ter Borch om in te wonen?

Ter Borch is een schone, rustige buurt met veel gezinnen. Bewoners geven een 9,25 als gemiddelde score. De buurt heeft weinig voorzieningen op loopafstand, maar wel een park en basisscholen dichtbij. Het is een veilige buurt met lage criminaliteitscijfers.