Woning te koop: Amsterdamseweg 533, Amstelveen
KopenAmstelveenRandwijckRandwijck WestAmsterdamseweg 533

Amsterdamseweg 533

Randwijck West, Amstelveen

€ 995.000
Buurt Randwijck West, AmstelveenBekijk buurt
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Amstelveen

Deze woning aan de Amsterdamseweg 533 ademt de sfeer van de jaren twintig. Met 75 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning met karakter. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat, maar dat past bij de schaarste aan woningen in Amstelveen.

Buurt Randwijck West

Randwijck West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2300 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel voorzieningen op loopafstand. Meer over de buurt Randwijck West.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn of Aldi, beide op een paar minuten lopen. De St. Jozefschool is om de hoek, en de Roelof Venema School twee straten verder. Voor de middelbare school ga je naar De Apollo of CSB Amsterdam, beide tien minuten lopen. De gemeente Amstelveen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 13.267
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1920
EnergielabelG
BuurtRandwijck West
WijkRandwijck
GemeenteAmstelveen

Locatie

Amsterdamseweg 533, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Randwijck West

Inwoners2.310
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

84 binnen 5 km

Aldi
Bolestein 41-47
647m
Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
696m
Jumbo
Buitenveldertselaan 184
847m

Scholen

125 binnen 5 km

St. Jozefschool
Basisonderwijs · 542 leerlingen
210m
Roelof Venema School
Basisonderwijs · 634 leerlingen
700m
De Apollo
Voortgezet onderwijs · 315 leerlingen
706m

Veelgestelde vragen

Over Amsterdamseweg 533, Amstelveen

Welk energielabel heeft Amsterdamseweg 533?

De woning aan Amsterdamseweg 533 in Amstelveen heeft energielabel G.

Is €995.000 een realistische prijs voor 75 m²?

De vraagprijs van €995.000 voor 75 m² is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan woningen in Amstelveen. De woning heeft een energielabel G, wat hoge stookkosten betekent. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van Randwijck West?

Het treinstation ligt op 3,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1920?

Een woning uit 1920 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Het energielabel G wijst op slechte isolatie, dus isolerende maatregelen zijn aan te raden.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Aldi en Albert Heijn. Ook basisscholen en kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het park of plantsoen is op 0,2 km.

Hoe veilig is Randwijck West?

Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 57, wat relatief laag is voor een stedelijke omgeving. De buurt heeft een rustig karakter en veel gezinnen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De omgevingsadressendichtheid is 2322, wat duidt op een sterk stedelijk gebied. Toch voelt Randwijck West groen en rustig aan door de vele eengezinswoningen en parken.

Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v.
van-maarschalkerwaart.nl
Bekijk
Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v.
funda.nl
Bekijk