Woning te koop: Boekweitstraat 6, Nieuw-Balinge
KopenMidden-DrentheNieuw-BalingeBoekweitstraat 6

Boekweitstraat 6

Nieuw-Balinge, Midden-Drenthe

€ 439.300
Buurt Nieuw-Balinge, Nieuw-BalingeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime woning in het groene Nieuw-Balinge

Deze woning aan de Boekweitstraat 6 in Nieuw-Balinge is een flink huis met 170 m² woonoppervlak. De advertentie vermeldt geen woningtype, bouwjaar of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €439.300 is dit een aanbod dat je kunt vergelijken met andere woningen in Midden-Drenthe.

Nieuw-Balinge: rustig en dorps

Nieuw-Balinge is een klein dorp in de gemeente Midden-Drenthe. Het telt 835 inwoners en bijna alle woningen (98%) zijn eengezinswoningen. De buurt is vooral in trek bij gezinnen en ouderen: 120 huishoudens hebben kinderen, 135 zijn zonder kinderen en 180 inwoners zijn 65+. Het is er niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), met een omgevingsadressendichtheid van 125 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners het wonen ervaren. Meer over de buurt vind je op de pagina over Nieuw-Balinge.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de SPAR op ruim 6 km afstand, of de Lidl en PLUS op bijna 8 km. Basisschool IKC Meester Siebering zit om de hoek, op 367 meter. Andere basisscholen in de omgeving zijn Openbare Basisschool De Zwarm (4,5 km) en Kindcentrum Drijber (4,7 km). Voor de middelbare school moeten kinderen naar Hoogeveen of Beilen, op ruim 9 km. De dichtstbijzijnde huisartsenpraktijk is 7,5 km verderop. De gemeente Midden-Drenthe biedt voorzieningen in de omliggende dorpen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden: Huys Makelaars, Vastgoed Nederland en Funda. De makelaar heeft geen volledige specificaties gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.300
Prijs per m²€ 2.584
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte297m²
BuurtNieuw-Balinge
WijkNieuw-Balinge
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Boekweitstraat 6, Nieuw-Balinge

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Balinge

Inwoners835
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

SPAR
Zwarte Dijkje 26
6393m
SPAR
Burg. de Kockstraat 61
7795m
Lidl
Grote Beer 2
7865m

Scholen

4 binnen 5 km

IKC Meester Siebering
Basisonderwijs · 60 leerlingen
367m
Openbare Basisschool De Zwarm
Basisonderwijs · 36 leerlingen
4475m
Kindcentrum Drijber
Basisonderwijs · 34 leerlingen
4666m

Veelgestelde vragen

Over Boekweitstraat 6, Nieuw-Balinge

Is €439.300 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is €439.300 voor 170 m² woonoppervlak. Omdat het woningtype, bouwjaar en energielabel niet in de advertentie staan, is het lastig om de prijs te vergelijken met vergelijkbare woningen. In de buurt Nieuw-Balinge zijn geen actuele verkoopcijfers beschikbaar. De prijs lijkt marktconform voor een ruime eengezinswoning in deze regio, maar zonder woningdetails blijft het een inschatting.

Wat is de ligging van de woning?

De woning staat aan de Boekweitstraat in Nieuw-Balinge, een dorp in de gemeente Midden-Drenthe. Het is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en een huisartsenpraktijk moet je naar omliggende dorpen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 367 meter loopafstand zit basisschool IKC Meester Siebering. Andere basisscholen in de omgeving zijn Openbare Basisschool De Zwarm (4,5 km) en Kindcentrum Drijber (4,7 km). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 9,2 km afstand.

Wat is het energielabel van de woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. Je kunt hierover navraag doen bij de verkopende partij.

Wat is het bouwjaar van de woning?

Deze informatie is niet beschikbaar in de huidige gegevens.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Huys Makelaars heeft op de gebruikte platforms alleen de straat, prijs en oppervlakte gepubliceerd. Woningtype, bouwjaar en energielabel staan niet in de advertentie.