Woning te koop: Drie Pistolengang 2-309, Zwolle
KopenZwolleBinnenstadBinnenstad-NoordDrie Pistolengang 2-309

Drie Pistolengang 2-309

Binnenstad-Noord, Zwolle

€ 369.500
Buurt Binnenstad-Noord, ZwolleBekijk buurt
SPAR op 166m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Wonen aan de Drie Pistolengang

Deze woning aan de Drie Pistolengang 2-309 in Zwolle is een appartement van 57 m², gebouwd in 1974. Het ligt in de levendige Binnenstad, waar historische straatjes en groene pleinen elkaar afwisselen. Met een vraagprijs van €369.500 is dit aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Zwolle.

Buurt Binnenstad-Noord

De buurt Binnenstad-Noord is een mix van historie en stadsleven. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 6,86. Een bewoner zegt: "Gezellige, relatief rustige binnenstadsbuurt. De buren zijn betrokken en staan voor elkaar klaar." Een ander noemt het "wordt steeds drukker" en ervaart overlast van kroegangers. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, wat past bij het stadscentrum. Bekijk de buurt Binnenstad-Noord voor meer cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (166 m) of de Albert Heijn op 5 minuten lopen (485 m). Ook de Coop en Ekoplaza zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar obs De Springplank (429 m) of Kindcentrum Aquamarijn (529 m). Het treinstation is op 1,5 km, goed te doen met de fiets. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Admono Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.500
Prijs per m²€ 6.482
Woonoppervlakte57m²
Perceeloppervlakte1991m²
Bouwjaar1974
BuurtBinnenstad-Noord
WijkBinnenstad
GemeenteZwolle

Locatie

Drie Pistolengang 2-309, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

8.7
Anne-Fleur
13-10-2025
Gezellige, relatief rustige binnenstadsbuurt

De buren zijn betrokken en staan voor elkaar klaar. Er is altijd wel iets te doen maar meestal is het ook wel rustig in de straat. Het blijft de binnenstad dus op uitgaansavonden of tijdens evenementen is het soms wat rumoerig maar dat geeft wat mij betreft ook echt charme aan de buurt. De straten zien er ontzettend mooi uit en het is een heel groen stukje stad.

5.0
Marjon
08-08-2025
Wordt steeds drukker

Het wordt steeds drukker en lawaaierig in de binnenstad waar ik woon. Veel overlast van kroegangers vooral in t weekend. Mensen die hier niet wonen zetten auto's en fietsen in de straat. Veelal bezorg busjes en ander verkeer dat hier de straat in rijd en parkeert. Veel gepiep met de auto's wanneer ze achteruit weer terug moeten. Is een doodlopend smal straatje. Loop er hard aan te denken te verhuizen. Weg uit de binnenstad iig. De buren opzich heb ik weinig tot geen last van.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad-Noord

Inwoners975
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad-Noord

Woningvoorraad656
Gem. WOZ-waarde€ 270.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

30 binnen 5 km

SPAR
Oude Vismarkt 46
166m
Albert Heijn
Klein Grachtje 16
485m
Coop
Maagjesbolwerk 16
488m

Scholen

83 binnen 5 km

Thomas a Kempis College
Voortgezet onderwijs · 917 leerlingen
356m
obs De Springplank
Basisonderwijs · 118 leerlingen
429m
Kindcentrum Aquamarijn
Basisonderwijs · 319 leerlingen
529m

Veelgestelde vragen

Over Drie Pistolengang 2-309, Zwolle

Is €369.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €369.500 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €375.688 in de buurt, maar de woning is met 57 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 79 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.710, wat deze woning op €6.482 per m² brengt. Dat is aan de hoge kant, maar de ligging in de binnenstad verklaart deels de prijs.

Hoe is de buurt Binnenstad-Noord om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 6,86. De een vindt het gezellig en rustig met betrokken buren, terwijl een ander klaagt over toenemende drukte en lawaai van kroegangers in het weekend. Het is een typische binnenstadsbuurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. De straten zijn mooi en groen, maar tijdens evenementen kan het rumoerig zijn.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals SPAR (166 m), Albert Heijn (485 m) en Coop (488 m). Basisscholen zoals obs De Springplank (429 m) en Kindcentrum Aquamarijn (529 m) zijn dichtbij. Het treinstation van Zwolle ligt op 1,5 km. Ook zijn er restaurants op 100 m en een park op 900 m.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs van €369.500 gedeeld door 57 m² komt neer op ongeveer €6.482 per m². Ter vergelijking: het gemiddelde in de buurt is €4.710 per m². De hogere prijs per m² is gebruikelijk voor kleinere appartementen in het centrum.

Is er overlast in de buurt?

Uit buurtreviews blijkt dat er met name in het weekend overlast kan zijn van kroegangers en verkeer. Een bewoner noemt lawaai en foutparkeerders. Een ander vindt de drukte juist charmant. Het is een binnenstad, dus reken op levendigheid, vooral tijdens evenementen.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% label D of lager. Omdat het bouwjaar 1974 is, is het verstandig om bij bezichtiging naar de isolatie en verwarming te vragen.

Admono Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Admono Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Admono Makelaars
funda.nl
Bekijk