Woning te huur: Stationsplein 28, Weesp

Stationsplein 28

Weesp Dichtersbuurt, Amsterdam

€ 750 p.m.
Buurt Weesp Dichtersbuurt, WeespBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 782m²
782m² woonoppervlakte
Al 176 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 100 dagen
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte op een bijzondere plek

Dit is geen gewone woning, maar een royale bedrijfsruimte van maar liefst 782 m² op het Stationsplein in Weesp. Het pand uit 1982 heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. De huurprijs van €750 per maand is opvallend laag voor zo'n groot oppervlak, zeker in vergelijking met andere huurwoningen in Amsterdam.

De buurt: Weesp Dichtersbuurt

De buurt Weesp Dichtersbuurt is een stedelijke wijk met een hoge dichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, maar dit pand is een uitzondering met zijn enorme oppervlak. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Het dagelijks leven rondom Stationsplein

Het pand ligt vlak bij het station, op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, die om de hoek zit, of bij Vomar en Dekamarkt, die ook op loopafstand liggen. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals IKC Cadans Weesp en Brede School Weesperrijk, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Lonkhuizen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750 p.m.
Prijs per m²€ 1 p.m.
Woonoppervlakte782m²
Perceeloppervlakte495m²
Bouwjaar1982
EnergielabelA
BuurtWeesp Dichtersbuurt
WijkWeesp-Noordwest
GemeenteAmsterdam

Locatie

Stationsplein 28, Weesp

Buurt statistieken

Gegevens uit Weesp Dichtersbuurt

Inwoners1.885
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Weesp Dichtersbuurt

Woningvoorraad1.107
Gem. WOZ-waarde€ 323.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen52%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Achtergracht 64
561m
Albert Heijn
Amstellandlaan 20
642m
Vomar
Achtergracht 70
664m

Scholen

33 binnen 5 km

IKC Cadans Weesp
Basisonderwijs · 19 leerlingen
573m
Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
602m
Jozefschool/ De Nieuwe Jozef
Basisonderwijs · 522 leerlingen
602m

Veelgestelde vragen

Over Stationsplein 28, Weesp

Welk energielabel heeft Stationsplein 28?

De woning aan Stationsplein 28 in Weesp heeft energielabel A.

Is €750 per maand een realistische huurprijs voor deze ruimte?

Ja, dat is het. De huurprijs van €750 per maand voor 782 m² is extreem laag, met een prijs per m² van €0,96. Ter vergelijking: in de buurt liggen de huurprijzen voor bedrijfsruimtes gemiddeld rond dezelfde prijs, maar dan voor veel kleinere oppervlaktes. Het is een unieke kans voor een groot bedrijfspand.

Wat voor soort ruimte is dit precies?

Het is een bedrijfsruimte, geen woonhuis. Het pand heeft energielabel A en is gebouwd in 1982. Met 782 m² biedt het veel mogelijkheden voor opslag, werkplaats of kantoor. Het is niet bedoeld om in te wonen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze locatie?

Het pand ligt aan het Stationsplein in Weesp, op 800 meter van het treinstation. Dat is ongeveer tien minuten lopen.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (561 m) en Vomar (664 m). Ook zijn er basisscholen zoals IKC Cadans Weesp (573 m) en Brede School Weesperrijk (602 m). Een huisartsenpraktijk zit op 400 meter.

Wat is de sfeer in de buurt Weesp Dichtersbuurt?

De buurt is stedelijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we kunnen geen persoonlijke ervaringen delen. De cijfers laten een gemengde wijk zien.

Hoe lang staat deze ruimte al te huur?

Dat is niet bekend uit de gegevens. Wel zijn er in de afgelopen periode vier vergelijkbare bedrijfsruimtes verhuurd in de buurt, met een gemiddelde looptijd van 100 dagen. Dit geeft een indicatie van de markt.

Van Lonkhuizen Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk