Appartement te koop: Arlo 141, Roermond

Arlo 141

Binnenstad, Roermond

€ 559.000
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Binnenstad

Dit appartement aan de Arlo in Roermond heeft een woonoppervlak van 116 m² en is gebouwd in 1970. Het energielabel D betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €559.000 zit dit appartement aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Roermond.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt kent geen specifieke bewonersreviews, maar de cijfers laten een levendig stadscentrum zien. Bekijk meer over de buurt Binnenstad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn op loopafstand. Basisschool De Steenen Brug is twee straten verder, en ook PCB Willem de Zwijger en Openbare Basisschool aan de Roer zijn goed bereikbaar. De gemeente Roermond biedt een compleet stedelijk voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Cromvoirt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 559.000
Prijs per m²€ 4.819
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte1450m²
Bouwjaar1970
EnergielabelD
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Arlo 141, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Roersingelpassage 5
595m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
862m
Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
980m

Scholen

35 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
1034m
PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
1290m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
1343m

Veelgestelde vragen

Over Arlo 141, Roermond

Welk energielabel heeft Arlo 141?

De woning aan Arlo 141 in Roermond heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €559.000 reëel voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in de Binnenstad is €431.153, maar dat is over alle woningtypen. Dit appartement van 116 m² is met €559.000 aan de hoge kant. De mediaanprijs in de buurt is €359.800. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en specifieke kenmerken van het appartement.

Wat zegt energielabel D over de maandlasten?

Energielabel D betekent dat het energieverbruik hoger is dan bij nieuwere woningen. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger uitvallen dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 25,6% van de koopwoningen een label D of lager, dus het is niet uitzonderlijk.

Hoe is het woningaanbod in de Binnenstad?

Er staan 43 koopwoningen te koop in de Binnenstad, met een gemiddelde vraagprijs van €431.153. De gemiddelde prijs per m² is €3.188. Dit appartement is met 116 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 163 m², maar de prijs per m² ligt rond de €4.819, wat boven het gemiddelde is.

Zijn er voorzieningen zoals supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 595 meter, Albert Heijn op 862 meter en Ekoplaza op 980 meter. Ook zijn er basisscholen zoals De Steenen Brug (1 km) en PCB Willem de Zwijger (1,3 km). Het treinstation van Roermond is op 1 km afstand.

Wat is de sfeer in de Binnenstad?

De Binnenstad is een stedelijke buurt met veel voorzieningen en een hoge bevolkingsdichtheid (omgevingsadressendichtheid 2563). Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en de leeftijdsgroep 25-45 jaar is sterk vertegenwoordigd. Het is een levendige buurt met restaurants en winkels op korte afstand.

Hoe veilig is de Binnenstad?

In de Binnenstad zijn in totaal 932 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een stadscentrum met veel winkels en horeca.

van Cromvoirt Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
van Cromvoirt Makelaars
vancromvoirt.nl
Bekijk
Van Cromvoirt Makelaardij en Advies | NVM & Qualis
funda.nl
Bekijk
Van Cromvoirt Makelaardij en Advies | NVM & Qualis
huispedia.nl
Bekijk