Een tussenwoning aan de bosrand
Aan de rand van Ermelo, waar de wijk overgaat in het groen, staat deze tussenwoning uit 2012. Met een vraagprijs van €495.000 ligt de prijs 34% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €751.417, wat deze woning relatief betaalbaar maakt binnen de tussenwoningen in Ermelo. De woning is aangeboden sinds 3 november 2026.
Ruimte over drie woonlagen
De woning telt vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 368 m³ en de woonoppervlakte is volgens de makelaar 101 m², terwijl de BAG-registratie 99 m² aangeeft. Het perceel is 114 m² groot. De woning heeft een achtertuin van 36 m² op het westen, bereikbaar via de achterom, en een voortuin. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met dakisolatie, dubbel glas, HR+ glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming. Het energielabel is A, een zuinig label.
Een rustige buurt met voorzieningen dichtbij
Met ruim 2.900 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige woonwijk. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55 op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De woning ligt aan een rustige weg, aan de bosrand, in een woonwijk. De buurt Ermelo - Oost heeft een gevarieerde woningvoorraad, met 54% koopwoningen.
Winkels, scholen en het station op loopafstand
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de Albert Heijn op ongeveer 700 meter of de Lidl op een kilometer. Basisschool de Cantharel zit op 270 meter, en de Protestants Christelijke Basisschool Beatrix op 340 meter. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot zit op 1,3 kilometer en apotheek De Witte Pauw op een kilometer. Bushalte Ermelo, Triade met lijn 501 is op 260 meter, en het treinstation Ermelo ligt op 1,7 kilometer. De gemeente Ermelo heeft verder een ruim aanbod aan voorzieningen.
WOZ-waarde en risico-indicaties
De WOZ-waarde is vastgesteld op €474.000 met peildatum 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 4% boven de WOZ-waarde. De afgelopen vijf jaar is de WOZ-waarde gestegen. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 44 dB Lden en van spoorweglawaai 27 dB Lden, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het risico op wateroverlast bij hevige regen is laag, en ook het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Aanbod via twee kanalen
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Vinke Veluwe Makelaars op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Klaverlaan 15, Ermelo
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De WOZ-waarde van de woning is vastgesteld op €474.000 met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs van €495.000 ligt 4% boven de WOZ-waarde. Dat betekent dat de vraagprijs iets hoger is dan de gemeentelijke taxatie, maar de WOZ-waarde is geen actuele marktwaarde. De afgelopen vijf jaar is de WOZ-waarde gestegen.
Hoe is de woning verdeeld?
De tussenwoning uit 2012 heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 101 m², terwijl de BAG-registratie 99 m² aangeeft. Het perceel is 114 m² groot. De woning heeft een achtertuin van 36 m² op het westen, bereikbaar via de achterom, en een voortuin.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
De woning heeft energielabel A, een zuinig label. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met dakisolatie, dubbel glas, HR+ glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming. Het label zegt iets over de energiezuinigheid, maar niet over de bouwkundige staat van de woning.
Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?
Het funderingsrisico voor dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning. Ook het risico op wateroverlast bij hevige regen is laag, en het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je basisschool de Cantharel (270 meter) en de Protestants Christelijke Basisschool Beatrix (340 meter). De Albert Heijn zit op ongeveer 700 meter en de Lidl op een kilometer. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot zit op 1,3 kilometer en apotheek De Witte Pauw op een kilometer. Bushalte Ermelo, Triade met lijn 501 is op 260 meter.
Hoe is de buurt Ermelo - Oost?
De buurt heeft ruim 2.900 inwoners, waarvan 28% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55 op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De woning ligt aan een rustige weg, aan de bosrand.
Hoe is de woning bereikbaar met het openbaar vervoer?
De dichtstbijzijnde bushalte is Ermelo, Triade op 260 meter, met buslijn 501. Ook halte Ermelo, Varenhof op 301 meter heeft lijn 501, en halte Ermelo, Smidsweg op 518 meter heeft de lijnen 501, 513 en 654. Het treinstation Ermelo ligt op 1,7 kilometer.
Wat is de gemiddelde vraagprijs in de buurt?
De gemiddelde vraagprijs van koopwoningen in de buurt is €751.417, met een mediaan van €784.750. De vraagprijs van deze woning ligt 34% onder dat gemiddelde. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.239, terwijl deze woning €4.901 per m² kost. Er staan momenteel zes koopwoningen te koop in de buurt.





