Appartement te koop: De Brug 18, Emmeloord

De Brug 18

Emmeloord-Centrum-Centrum Oost, Noordoostpolder

€ 364.500
Buurt Emmeloord-Centrum-Centrum Oost, EmmeloordBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 123m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in het centrum van Emmeloord

Dit appartement uit 2020 straalt nieuwbouw uit, met energielabel A+++ en een woonoppervlak van 72 m². Het ligt in het hart van Emmeloord, waar je de levendigheid van het centrum om de hoek hebt. De vraagprijs van €364.500 is marktconform voor een appartement in deze staat en buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Noordoostpolder ligt rond de €394.800.

De buurt: Emmeloord-Centrum-Centrum Oost

De buurt Emmeloord-Centrum-Centrum Oost is een stedelijke wijk met 1.630 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens (370) en huishoudens met kinderen (230). De woningvoorraad bestaat voor 64% uit eengezinswoningen, maar 30% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad (3) en een omgevingsadressendichtheid van 1.383 adressen per km².

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn, die naast de deur ligt (123 m). Ook Jumbo (232 m) en Aldi (476 m) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse scholen op loopafstand: St Bonifatius Mavo (340 m) en Kindcentrum St. Joseph (363 m) zijn twee straten verder. De gemeente Noordoostpolder biedt verder voorzieningen zoals een restaurant om de hoek (400 m) en een park op vijf minuten lopen (500 m).

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Keetman Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 364.500
Prijs per m²€ 5.063
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte1475m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+++
BuurtEmmeloord-Centrum-Centrum Oost
WijkEmmeloord
GemeenteNoordoostpolder

Locatie

De Brug 18, Emmeloord

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmeloord-Centrum-Centrum Oost

Inwoners1.630
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmeloord-Centrum-Centrum Oost

Woningvoorraad718
Gem. WOZ-waarde€ 226.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Lange Nering 200
123m
Jumbo
Lange Nering 83
232m
Aldi
Zuiderkade 6
476m

Scholen

25 binnen 5 km

St Bonifatius Mavo
Voortgezet onderwijs · 455 leerlingen
340m
Kindcentrum St. Joseph
Basisonderwijs · 227 leerlingen
363m
Zuyderzee Lyceum locatie Junior
Voortgezet onderwijs · 561 leerlingen
472m

Veelgestelde vragen

Over De Brug 18, Emmeloord

Welk energielabel heeft De Brug 18?

De woning aan De Brug 18 in Emmeloord heeft energielabel A+++.

Is de vraagprijs van €364.500 eerlijk voor dit appartement?

De vraagprijs ligt iets onder de mediaanprijs van €369.900 in de buurt, maar wel boven de minimumprijs van €365.000. Het appartement is 72 m², wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 100 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.340, dus voor dit appartement komt dat neer op €5.062 per m². Dat is aan de hoge kant, maar het energielabel A+++ en het bouwjaar 2020 compenseren dat.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Voor reizen naar andere steden ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat voor soort mensen wonen er in de buurt?

De buurt heeft 1.630 inwoners, met een mix van leeftijden: 490 mensen tussen 25 en 45 jaar, 390 tussen 45 en 65 jaar, en 310 van 65 jaar of ouder. Er zijn 370 eenpersoonshuishoudens en 230 huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9, wat duidt op veel alleenstaanden en stellen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is goed voorzien. Binnen 500 meter vind je Albert Heijn, Jumbo, Aldi en Lidl. Ook zijn er meerdere scholen op loopafstand, zoals St Bonifatius Mavo (340 m) en Kindcentrum St. Joseph (363 m). Een restaurant en een park zijn ook dichtbij. De afstand tot een huisartsenpraktijk is 0,7 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 234 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheid, maar zonder context van het aantal inwoners of vergelijkbare buurten is het lastig te duiden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen energielabel A+ of hoger, dus dit appartement zit in de top. Je kunt rekenen op een lage energierekening, maar exacte bedragen zijn niet bekend.