Appartement te koop: Duinwijck 31, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkAppartementenDuinwijck 31

Duinwijck 31

Boulevard, Noordwijk

€ 1.349.000
Buurt Boulevard, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 154m²
54% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 308m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Appartement met weids uitzicht

Dit appartement aan de Duinwijck 31 in Noordwijk aan Zee ademt de rust van de kust. Met 154 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning, direct aan de boulevard. De vraagprijs van €1.349.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het met andere appartementen in Noordwijk om een beeld te krijgen.

Buurt Boulevard

De buurt Boulevard is een kuststrook met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Het is er rustig, met een laag aandeel gezinnen. De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, en de meeste zijn gebouwd tussen 1970 en 1990. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Vomar, om de hoek op 300 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is Dirk op 1,5 km ook een optie. Kinderen gaan naar basisschool De Regenboog op 4,4 km of de Andreas-school op 4 km. De gemeente Noordwijk biedt verder een restaurant op 200 meter en een park op 460 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Voorham Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.349.000
Prijs per m²€ 8.760
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte3361m²
Bouwjaar1979
EnergielabelA
BuurtBoulevard
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Duinwijck 31, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard

Inwoners595
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boulevard

Woningvoorraad723
Gem. WOZ-waarde€ 680.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen28%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
308m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1504m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1541m

Scholen

11 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3301m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3992m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
4036m

Veelgestelde vragen

Over Duinwijck 31, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Duinwijck 31?

De woning aan Duinwijck 31 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel A.

Is €1.349.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 41% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€958.813). Het appartement is met 154 m² ook 54% groter dan het buurtgemiddelde van 100 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de combinatie van grootte, energielabel A en directe kustligging verklaart de hoge prijs.

Hoe is de buurt Boulevard qua bevolking?

De buurt telt 595 inwoners, waarvan 48% 65 jaar of ouder. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (265) en weinig huishoudens met kinderen (35). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5. Het is dus een rustige buurt, vooral geschikt voor ouderen en stellen zonder kinderen.