Appartement te koop: Holsteinbastion 47B, Maastricht
KopenMaastrichtAppartementenHolsteinbastion 47B

Holsteinbastion 47B

Brusselsepoort, Maastricht

€ 175.000
Buurt Brusselsepoort, MaastrichtBekijk buurt
Jumbo op 424m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor jongeren
36% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

Dit appartement in Maastricht

Dit appartement aan het Holsteinbastion is een rustig plekje in de Brusselsepoort. Met 48 m² woonoppervlak is het compact en overzichtelijk. Het bouwjaar 1970 geeft het een solide uitstraling. De vraagprijs van €175.000 is aan de lage kant vergeleken met andere appartementen in Maastricht.

De buurt Brusselsepoort

De Brusselsepoort is een levendige buurt met veel studenten en alleenstaanden. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,4, wat past bij het jonge karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Brusselsepoort heeft een hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (424 m) of de Aldi (523 m). Voor de kinderen is Basisschool St Oda op 264 m lopen, en het Bonnefanten College op 725 m. De gemeente Maastricht biedt verder volop restaurants en een park op 300 m.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Smeets Vastgoed B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 3.646
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte661m²
Bouwjaar1970
BuurtBrusselsepoort
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Holsteinbastion 47B, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Brusselsepoort

Inwoners5.630
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Brusselsepoort

Woningvoorraad2.503
Gem. WOZ-waarde€ 276.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen61%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Jumbo
Brusselsepoort 19
424m
Aldi
Volksplein 34b
523m
AH XL
Brusselsepoort 45
525m

Scholen

42 binnen 5 km

Basisschool St Oda
Basisonderwijs · 179 leerlingen
264m
IvOO AD VSO
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
481m
Bonnefanten College
Voortgezet onderwijs · 924 leerlingen
725m

Veelgestelde vragen

Over Holsteinbastion 47B, Maastricht

Is €175.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €175.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €288.462. Het appartement is met 48 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 92 m². De prijs per m² is ongeveer €3.646, terwijl het buurtgemiddelde €3.125 per m² is. Het is dus aan de hoge kant per vierkante meter, maar de totale prijs is laag.

Hoe is de buurt Brusselsepoort om in te wonen?

De Brusselsepoort is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel studenten en alleenstaanden; 51% van de huishoudens is eenpersoons. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een jonge, dynamische wijk zien.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,9 km afstand, dus op loopafstand is dat niet. Er zijn wel bushaltes in de buurt, maar specifieke lijnen zijn niet vermeld. De hoge omgevingsadressendichtheid (3411 adressen per km²) wijst op een goed voorzieningen niveau.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool St Oda ligt op 264 m, en het Bonnefanten College (voortgezet onderwijs) op 725 m. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 242 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 18,8% van de woningen label B, 37,5% label C en 43,8% label D of lager. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar het label.

Smeets Vastgoed B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Smeets Vastgoed B.V.
smeetsvastgoed.nl
Bekijk
Smeets Vastgoed B.V.
vastgoednederland.nl
Bekijk
Smeets Vastgoed