Appartement te koop: Lage Naarderweg 52A, Hilversum
KopenHilversumAppartementenLage Naarderweg 52A

Lage Naarderweg 52A

Langgewenstbuurt, Hilversum

€ 500.000
Buurt Langgewenstbuurt, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 182m²
107% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR express op 93m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een statig pand

Dit appartement van 182 m² aan de Lage Naarderweg 52A in Hilversum ademt de sfeer van de jaren twintig. Het bouwjaar 1921 geeft de woning karakter, met royale kamers en hoge plafonds. De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in het centrum. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Hilversum ligt rond dezelfde hoogte.

De buurt Langgewenstbuurt

De buurt Langgewenstbuurt is een levendige wijk in het centrum van Hilversum. Met 1.785 inwoners is het een dichtbevolkte buurt, waar veel alleenstaanden en jonge stellen wonen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een zeer stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express, die op nog geen 100 meter zit, letterlijk naast de deur. Ook Jumbo en AH to go zijn op loopafstand, ongeveer twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen om de hoek, zoals Montessorischool Centrum (twee straten verder) en Jan van Rijckenborghschool (ook op loopafstand). De gemeente Hilversum biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 2.747
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte421m²
Bouwjaar1921
BuurtLanggewenstbuurt
WijkCentrum
GemeenteHilversum

Locatie

Lage Naarderweg 52A, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Langgewenstbuurt

Inwoners1.785
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Langgewenstbuurt

Woningvoorraad1.027
Gem. WOZ-waarde€ 319.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

32 binnen 5 km

SPAR express
Lage Naarderweg 80
93m
Jumbo
Stephensonlaan 45-49
646m
AH to go
Stationsplein 7
658m

Scholen

70 binnen 5 km

Montessorischool Centrum
Basisonderwijs · 344 leerlingen
248m
Jan van Rijckenborghschool
Basisonderwijs · 76 leerlingen
261m
Sterrenschool Hilversum
Basisonderwijs · 120 leerlingen
314m

Veelgestelde vragen

Over Lage Naarderweg 52A, Hilversum

Is €500.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een appartement van 182 m² in het centrum van Hilversum. Het bouwjaar 1921 geeft de woning karakter, maar houd er rekening mee dat oudere woningen vaak onderhoud vergen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Hilversum ligt op 1,2 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk, dus parkeren kan een uitdaging zijn.

Wat voor soort buurt is Langgewenstbuurt?

Langgewenstbuurt is een dichtbevolkte, stedelijke buurt in het centrum van Hilversum. Er wonen veel alleenstaanden en jonge stellen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, met winkels, scholen en horeca op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?