Appartement te koop: Leyweg 1167, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenLeyweg 1167

Leyweg 1167

Erasmus Veld, Den Haag

€ 390.000
Buurt Erasmus Veld, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een modern appartement in een jonge wijk

Dit appartement uit 2022 in het Wateringse Veld voelt fris en nieuw. Met energielabel A++ is het een van de zuinigste woningen die je kunt vinden. De 66 vierkante meter zijn slim ingedeeld. De vraagprijs van €390.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een vergelijking.

Erasmus Veld: rustig en groen

Erasmus Veld is een rustige buurt met veel groen en speelplekken. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, wat je terugziet in de strakke uitstraling. Het is een gezinsvriendelijke wijk, met een mix van een- en meergezinswoningen. De buurt Erasmus Veld heeft een gemiddeld inkomen dat iets boven het Haagse gemiddelde ligt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, om de hoek op 238 meter. Ook Hoogvliet en Albert Heijn zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en WSKO St. Jozefbasisschool, beide op ongeveer twee kilometer afstand. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Schieland Borsboom NVM Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 5.909
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte6835m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtErasmus Veld
WijkWateringse Veld
GemeenteDen Haag

Locatie

Leyweg 1167, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Erasmus Veld

Inwoners3.520
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Erasmus Veld

Woningvoorraad1.191
Gem. WOZ-waarde€ 430.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

73 binnen 5 km

SPAR express
Leyweg 1486
238m
Hoogvliet
Leyweg 709/r
794m
Albert Heijn
Betje Wolffstraat 134
1063m

Scholen

13 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
1902m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
2157m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
2190m

Veelgestelde vragen

Over Leyweg 1167, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Leyweg 1167?

De woning aan Leyweg 1167 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A++.

Is €390.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €390.000 ligt iets onder de gemiddelde vraagprijs in Erasmus Veld (€416.000), maar boven de mediaan (€325.000). De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €5.669, wat voor dit appartement van 66 m² neerkomt op €5.909 per m². Dat is iets hoger dan het buurtgemiddelde, maar gezien het energielabel A++ en het bouwjaar 2022 is de prijs marktconform.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig, wat betekent dat de stookkosten laag zullen zijn. Het exacte bedrag hangt af van je verbruik, maar je kunt rekenen op een lage energierekening vergeleken met oudere woningen. In de buurt heeft 90% van de koopwoningen label A+ of beter, dus dit appartement is een van de zuinigste.

Wat is de sfeer in Erasmus Veld?

Erasmus Veld is een rustige, groene buurt met veel jonge gezinnen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, wat zorgt voor een moderne uitstraling. Er zijn speelplekken en parken in de buurt. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven (122 in totaal).

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla (1,9 km) en WSKO St. Jozefbasisschool (2,2 km). Ook is er voortgezet onderwijs op 1,6 km afstand. De scholen scoren gemiddeld qua leerlingenaantallen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor langere reizen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Erasmus Veld stonden woningen gemiddeld 56 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets korter dan het landelijk gemiddelde, wat aangeeft dat de vraag redelijk is. Dit appartement is nieuwbouw, dus de verkooptijd kan afwijken.