Delflandpleinbuurt-West, Amsterdam
Bekijk buurtDit appartement uit 2010 in de Delflandpleinbuurt-West voelt licht en ruim aan, met 66 m² woonoppervlak. De huurprijs van €2.750 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.
De buurt Delflandpleinbuurt-West is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,09. Een bewoner zegt: "Te veel drugs verslaafde zwervers die mensen lastig vallen." Een ander noemt het "Nieuw en oud".
Om de hoek vind je Albert Heijn en Lidl voor dagelijkse boodschappen. De Brede school Fiep Westendorp is twee straten verder, en de Lumion-school voor voortgezet onderwijs op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen.
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Klok Real Estate B.V.
Details van deze woning
Loosduinenstraat 55, Amsterdam
Goed · 2 bewoners
Te veel drugs verslaafde zwervers die mensen lastig vallen.
.
Gegevens uit Delflandpleinbuurt-West
Gegevens uit Delflandpleinbuurt-West
134 binnen 5 km
172 binnen 5 km
Over Loosduinenstraat 55, Amsterdam
De gemiddelde huurprijs in de Delflandpleinbuurt-West is €2.204, met een mediaan van €2.350. Deze woning ligt met €2.750 zo'n 25% boven het gemiddelde. De prijs per m² is €41,67, terwijl het buurtgemiddelde €29,20 per m² is. Het is dus een relatief dure huurwoning in de buurt.
De omgevingsadressendichtheid is 5.432 adressen per km², wat valt onder 'zeer sterk stedelijk' (mate van stedelijkheid 1). Dat betekent dat de buurt dichtbebouwd is met veel voorzieningen op loopafstand.
In de buurt zijn 405 misdrijven geregistreerd. Een bewoner noemt in een review overlast van drugsverslaafde zwervers. Het is goed om zelf een indruk te krijgen door een keer door de buurt te lopen.
Ja, er zijn veel voorzieningen dichtbij. Een grote supermarkt (Albert Heijn) is op 199 meter, een Lidl op 232 meter. Ook een huisartsenpraktijk, kinderdagverblijf en basisschool zijn op 300 meter afstand. Het treinstation is op 1,7 km.
De buurt telt 4.775 inwoners, waarvan 2.240 eenpersoonshuishoudens. Er zijn 420 huishoudens met kinderen en 540 zonder kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5, wat wijst op veel alleenstaanden.
Het treinstation is op 1,7 km afstand.
4 woningen in de buurt Delflandpleinbuurt-West