Mansus 4
Oerle, Veldhoven
Een ruim appartement in Oerle
Dit appartement aan de Mansus 4 ligt in Oerle, een buurt in Veldhoven waar de meeste woningen na 2010 zijn gebouwd. Met een vraagprijs van €975.000 zit dit aanbod aan de hoge kant, want de prijs ligt 32% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €741.154. Het is een flink appartement, met een woonoppervlakte van 181 m² volgens de makelaar. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs per m² in de buurt ligt lager, rond de €4.607. Wie zoekt naar appartementen in Veldhoven vindt hier een ruim en modern opgezet exemplaar.
Een woning met veel ruimte
De woning uit 2019 heeft vijf kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De inhoud is 599 m³ en de woning heeft een energielabel A, een zuinig label. Volgens de makelaar is er een voortuin en zijtuin, die vallen onder de vereniging van eigenaren met een maandelijkse bijdrage. De tuin is 342 m² groot. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 174 m², terwijl de makelaar 181 m² opgeeft.
Oerle, een rustige buurt
Met ruim 2.900 inwoners is Oerle een buurt waar veel 65-plussers wonen, zo'n 23% van de bevolking. Bewoners van de gemeente Veldhoven geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,85, op basis van veertien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Correct en zonder problemen". Een ander noemt het "Fijn, na mijn scheiding in 2015, goed opgevangen, omdat Zeelst veel cafés heeft, ken ik wat eigenaren en ze keken mee, naar woonruimte." De meeste woningen in de buurt zijn koopwoningen, zo'n 75%.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De huisarts zit om de hoek, op 365 meter, en de dichtstbijzijnde basisschool is de Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan Baptist op 656 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is de Albert Heijn op 1,7 kilometer het dichtstbij, gevolgd door PLUS op bijna 2 kilometer. De bushalte Oerle, Zittardsestraat ligt op 154 meter en wordt bediend door lijn 14. Het treinstation Eindhoven Strijp-S ligt op 7,1 kilometer. De gemeente Veldhoven heeft verder een ziekenhuis op 3,8 kilometer, het Máxima Medisch Centrum.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er openbare risicodata op adresniveau, die indicaties op gebiedsniveau geven en geen inspectie van deze specifieke woning. De geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. De geluidsbelasting door vliegverkeer is 44 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen is laag, net als het overstromingsrisico nu en in 2050.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Meulenbroeks Makelaardij aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Mansus 4, Veldhoven
Waarom is de vraagprijs van dit appartement hoger dan het buurtgemiddelde?
De vraagprijs van €975.000 ligt 32% boven de gemiddelde vraagprijs van €741.154 in de buurt. Dit appartement is met 181 m² ook groter dan het buurtgemiddelde van 164 m². De prijs per m² is €5.387, terwijl het gemiddelde in de buurt op €4.607 ligt. Het prijsverschil per m² is 17%. Of dat de hogere prijs rechtvaardigt, hangt af van wat je zoekt in een woning.
Hoe is de woning ingedeeld?
Het appartement heeft vijf kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De inhoud is 599 m³. Volgens de makelaar is er een voortuin en zijtuin van 342 m², die onder de vereniging van eigenaren vallen met een maandelijkse bijdrage. De woning is gebouwd in 2019 en heeft energielabel A.
Wat is de geluidsbelasting rondom deze woning?
De geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. De geluidsbelasting door vliegverkeer is 44 dB Lden, niet boven de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning.
Welke voorzieningen liggen dichtbij?
De huisarts zit op 365 meter, de dichtstbijzijnde basisschool op 656 meter. De Albert Heijn is op 1,7 kilometer, PLUS op bijna 2 kilometer. De bushalte Oerle, Zittardsestraat ligt op 154 meter met lijn 14. Het treinstation Eindhoven Strijp-S ligt op 7,1 kilometer. Het ziekenhuis, Máxima Medisch Centrum, is op 3,8 kilometer.
Hoe is de buurt Oerle samengesteld?
Oerle heeft ruim 2.900 inwoners, waarvan 23% 65 jaar of ouder is. Ongeveer 75% van de woningen is een koopwoning. Bewoners van de gemeente Veldhoven geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,85. Een bewoner zegt: "Correct en zonder problemen". Een ander noemt het "Fijn, na mijn scheiding in 2015, goed opgevangen, omdat Zeelst veel cafés heeft, ken ik wat eigenaren en ze keken mee, naar woonruimte."
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Wateroverlast bij hevige regen is laag, net als het overstromingsrisico nu en in 2050. Deze gegevens komen uit openbare risicodata zoals de Klimaateffectatlas.
Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?
De prijs per m² is €5.387, gebaseerd op de oppervlakte die de makelaar opgeeft van 181 m². De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 174 m². Het gemiddelde in de buurt ligt op €4.607 per m². Het verschil per m² ten opzichte van het buurtgemiddelde is 17%.





