Appartement te koop: Melchiorlaan 7, Bilthoven
KopenDe BiltAppartementenMelchiorlaan 7

Melchiorlaan 7

Bilthoven Centrum, De Bilt

€ 850.000
Buurt Bilthoven Centrum, BilthovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 157m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Bilthoven Centrum

Dit appartement aan de Melchiorlaan 7 ademt rust en ruimte. Met 115 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele woning in een groene omgeving. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime oppervlakte en het recente bouwjaar. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt ligt op €477.900, maar dat is voor woningen met gemiddeld 86 m². Dit appartement is een van de appartementen in De Bilt die opvallen door hun moderne energieprestatie.

De buurt: Bilthoven Centrum

Bilthoven Centrum is een levendige buurt met een mix van inwoners. Van de 3.915 bewoners is een derde 65 jaar of ouder, maar er wonen ook veel gezinnen en alleenstaanden. De sfeer is gemoedelijk, met voorzieningen op loopafstand. De buurt Bilthoven Centrum heeft een gevarieerd woningaanbod, van jaren '30-woningen tot nieuwbouw. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren.

Het leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Ekoplaza, om de hoek op 157 meter. De Lidl en Albert Heijn zijn ook binnen vijf minuten lopen bereikbaar. Voor schoolgaande kinderen is de Julianaschool op 310 meter een optie, en het voortgezet onderwijs is goed vertegenwoordigd met Het Nieuwe Lyceum op 757 meter. De gemeente De Bilt biedt een fijne mix van stedelijk gemak en groene rust.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Broekman & Calis Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 7.391
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte476m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA+
BuurtBilthoven Centrum
WijkBilthoven Zuid Oost
GemeenteDe Bilt

Locatie

Melchiorlaan 7, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Centrum

Inwoners3.915
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bilthoven Centrum

Woningvoorraad1.966
Gem. WOZ-waarde€ 589.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Ekoplaza
Julianalaan 35
157m
Lidl
De Kwinkelier 38
226m
Albert Heijn
De Kwinkelier 30
294m

Scholen

36 binnen 5 km

Julianaschool
Basisonderwijs · 469 leerlingen
310m
Het Nieuwe Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1192 leerlingen
757m
Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
783m

Veelgestelde vragen

Over Melchiorlaan 7, Bilthoven

Welk energielabel heeft Melchiorlaan 7?

De woning aan Melchiorlaan 7 in Bilthoven heeft energielabel A+.

Is €850.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €850.000 ligt 78% boven het buurtgemiddelde van €477.900, maar dat gemiddelde is gebaseerd op kleinere woningen (gemiddeld 86 m²). Dit appartement is met 115 m² een stuk ruimer en heeft energielabel A+, wat bijdraagt aan lagere energiekosten. In de buurt zijn de afgelopen tijd woningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €651.696, dus de vraagprijs is aan de hoge kant, maar niet ongebruikelijk voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit.

Hoe groot is dit appartement en wat is de indeling?

Het appartement heeft een woonoppervlak van 115 m², wat 34% meer is dan het buurtgemiddelde van 86 m². Het bouwjaar is 2016, dus de indeling is modern en energiezuinig. De exacte indeling (aantal kamers, slaapkamers, etc.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+, wat zeer zuinig is. Dit betekent dat de woning goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een lage energierekening heeft. In de buurt heeft maar 14,3% van de koopwoningen label A, en 0% heeft label A+, dus dit appartement steekt er positief bovenuit. Je kunt verwachten dat de stookkosten laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is 1185, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Ekoplaza (157 m) en Lidl (226 m) dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Julianaschool (basisonderwijs) ligt op 310 meter, en Het Nieuwe Lyceum (voortgezet onderwijs) op 757 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals de Van Dijckschool (783 m) en de Werkplaats Kindergemeenschap (932 m). Voor kinderopvang is er een kinderdagverblijf op 600 meter.