Appartement te koop: Revaleiland 406, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenRevaleiland 406

Revaleiland 406

Houthavens-West, Amsterdam

€ 2.000.000
Buurt Houthavens-West, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 257m²
107% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Houthavens

Dit appartement op Revaleiland 406 in Amsterdam is een van de grotere woningen in de Houthavens. Met 257 m² woonoppervlak en energielabel A is het een moderne, ruime woning. De prijs van €2.000.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Het is een van de appartementen in Amsterdam die opvallen door hun omvang.

De buurt Houthavens-West

De buurt Houthavens-West is een jonge wijk, volledig gebouwd na 2010. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 4600 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, en meer dan de helft is koop.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (318 m) of de Jumbo twee straten verder (554 m). Kinderen lopen naar Daltonschool De Spaarndammerhout (243 m) of Onze Amsterdamse School (258 m). Voor de middelbare school is Het 4e Gymnasium op loopafstand (577 m). De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tel Krop Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.000.000
Prijs per m²€ 7.782
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte3795m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtHouthavens-West
WijkHouthavens
GemeenteAmsterdam

Locatie

Revaleiland 406, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Houthavens-West

Inwoners4.625
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Houthavens-West

Woningvoorraad1.962
Gem. WOZ-waarde€ 833.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

125 binnen 5 km

Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
318m
Jumbo
Spaarndammerstraat 544
554m
Albert Heijn
Haarlemmerplein 34
1004m

Scholen

162 binnen 5 km

Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
243m
Onze Amsterdamse School
Basisonderwijs · 178 leerlingen
258m
De Zeeheld
Basisonderwijs · 310 leerlingen
572m

Veelgestelde vragen

Over Revaleiland 406, Amsterdam

Welk energielabel heeft Revaleiland 406?

De woning aan Revaleiland 406 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €2.000.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.000.000 ligt 80% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.110.500). Het appartement is met 257 m² ook 111% groter dan het buurtgemiddelde van 122 m². De prijs per m² is met €7.782 lager dan het buurtgemiddelde van €9.562 per m². Het is een forse woning in een gewilde buurt, maar de prijs is marktconform voor dit formaat.

Hoe is de buurt Houthavens-West om in te wonen?

Houthavens-West is een moderne, stedelijke buurt met veel nieuwbouw. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3710 adressen per km²), wat duidt op een levendige omgeving. Er zijn veel voorzieningen dichtbij, zoals supermarkten, scholen en een huisartsenpraktijk op 300 meter. De buurt heeft een mix van bewoners, met relatief veel jonge volwassenen en gezinnen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 57,1% van de woningen label A+ en 42,9% label A. Dit appartement is dus goed geïsoleerd en heeft lage energiekosten in vergelijking met oudere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Daltonschool De Spaarndammerhout (basisonderwijs) ligt op 243 meter, Onze Amsterdamse School op 258 meter, en Het 4e Gymnasium (voortgezet onderwijs) op 577 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,8 km afstand. De hoge stedelijkheidsgraad (1) wijst op een uitgebreid OV-netwerk.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 89 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de markt is hier actief met 48 verkochte woningen in de meetperiode.