Appartement te koop: Schapenlaan 120, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenSchapenlaan 120

Schapenlaan 120

Schildersbuurt-West, Den Haag

€ 299.500
Buurt Schildersbuurt-West, 'S-GravenhageBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Schildersbuurt-West

Dit appartement aan de Schapenlaan ademt de sfeer van de jaren '20, met een klassieke indeling en royale kamers. Met 70 m² woonoppervlak is het een fijne basis, midden in de levendige Schildersbuurt. De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor een appartement in deze buurt, zeker vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Schildersbuurt-West

De Schildersbuurt-West is een bruisende stadswijk met een mix van culturen en een gemoedelijke sfeer. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,5. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is super gezellig. Iedereen kent elkaar en niemand heeft problemen met elkaar." Een ander noemt het "heel fijn maar saai" en wijst op het drukke verkeer. De buurt Schildersbuurt-West telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, wat bijdraagt aan de levendigheid.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (op 650 meter) of de SPAR express iets verderop. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute en de PCBS Groen van Prinsterer. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken, al is het dichtstbijzijnde park op 1,4 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 88 Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 4.279
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1927
BuurtSchildersbuurt-West
WijkSchildersbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Schapenlaan 120, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

4.6
Wasim
28-12-2025
Heel fijn maar saai

Het is een hele prettige buurt, maar er gebeurt hier van alles en nog wat. Gelukkig heb je hier ook aardige mensen die weleens met je willen praten.

6.1
Smi
07-05-2025
Gezellig maar irritant verkeer

Altijd mijn zin gehad in deze buurt op het verkeer na

8.6
Aliyah benali
03-11-2023
Gezelligheid

Mijn buurt is super gezellig. Iedereen kent elkaar en niemand heeft problemen met elkaar. We zien elkaar als een familie broer en zus. Ik voel mij veilig hier.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildersbuurt-West

Inwoners14.245
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Schildersbuurt-West

Woningvoorraad5.835
Gem. WOZ-waarde€ 242.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen76%

Supermarkten

93 binnen 5 km

Albert Heijn
Steijnlaan 106
649m
Albert Heijn
Elandstraat 160
814m
SPAR express
Laan 5-7
871m

Scholen

11 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3254m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3850m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
4041m

Veelgestelde vragen

Over Schapenlaan 120, 'S-Gravenhage

Is €299.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €299.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€373.198) en ook onder de mediaan van beschikbare koopwoningen (€332.500). Het is daarmee een scherpe prijs voor een appartement van 70 m² in de Schildersbuurt-West. Houd er rekening mee dat de woning uit 1927 komt, wat invloed kan hebben op onderhoud en energiekosten.