Appartement te koop: Snipperlingsdijk 26, Deventer
KopenDeventerAppartementenSnipperlingsdijk 26

Snipperlingsdijk 26

Hoornwerk, Deventer

€ 320.000
Buurt Hoornwerk, DeventerBekijk buurt
Jumbo op 364m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Deventer

Dit appartement aan de Snipperlingsdijk 26 in Deventer is een fijne plek voor wie houdt van een rustige, groene omgeving. Het appartement uit 2003 heeft een oppervlakte van 63 m² en een energielabel D. Met een vraagprijs van €320.000 is het een marktconforme optie vergeleken met andere appartementen in Deventer.

De buurt Hoornwerk

Het appartement ligt in de buurt Hoornwerk, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 670 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een gemengde buurt met zowel een- als meerpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op loopafstand om de hoek. Ook Aldi en PLUS zijn twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is Kindcentrum Rivierenwijk tien minuten lopen, en ook Deventer Leerschool voor Basisonderwijs is op loopafstand. De gemeente Deventer biedt verder volop voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bronsvoord Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 320.000
Prijs per m²€ 5.079
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte1948m²
Bouwjaar2003
EnergielabelD
BuurtHoornwerk
WijkRivierenwijk en Bergweide
GemeenteDeventer

Locatie

Snipperlingsdijk 26, Deventer

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoornwerk

Inwoners670
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoornwerk

Woningvoorraad370
Gem. WOZ-waarde€ 334.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Boreelplein 4
364m
Aldi
Beestenmarkt 3
562m
PLUS
Beestenmarkt 3
587m

Scholen

47 binnen 5 km

Kindcentrum Rivierenwijk
Basisonderwijs · 314 leerlingen
750m
Deventer Leerschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 206 leerlingen
822m
Vrije School de Kleine Johannes
Basisonderwijs · 218 leerlingen
888m

Veelgestelde vragen

Over Snipperlingsdijk 26, Deventer

Welk energielabel heeft Snipperlingsdijk 26?

De woning aan Snipperlingsdijk 26 in Deventer heeft energielabel D.

Is €320.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €320.000 ligt boven de mediaanprijs van €264.000 in de buurt, maar onder de gemiddelde prijs van €373.800. Het appartement is 63 m², wat iets groter is dan het gemiddelde van 60 m² in de buurt. De prijs per m² is ongeveer €5.079, terwijl het buurtgemiddelde €6.114 per m² is. Daarmee lijkt de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Hoornwerk om in te wonen?

Hoornwerk is een rustige buurt met veel groen en een mix van bewoners. De stedelijkheidsgraad is zeer hoog (1), met een omgevingsadressendichtheid van 3056. Er wonen relatief veel 25- tot 45-jarigen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (23) en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat het appartement gemiddeld isoleert en je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een zuiniger label. In de buurt heeft 40% van de woningen label D of lager, en 20% heeft label A. Het is goed om te weten dat label D niet extreem onzuinig is, maar ook niet heel zuinig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Rivierenwijk ligt op 750 meter, Deventer Leerschool voor Basisonderwijs op 822 meter, en Vrije School de Kleine Johannes op 888 meter. Ook zijn er andere scholen binnen een straal van 1 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar andere steden.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Jumbo is het dichtstbijzijnd op 364 meter, gevolgd door Aldi op 562 meter en PLUS op 587 meter. Ook Albert Heijn en AH to go zijn op loopafstand. Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen.

Bronsvoord Makelaars