Appartement te koop: Thomas Morelaan 305, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerAppartementenThomas Morelaan 305

Thomas Morelaan 305

Hoofddorp Toolenburg Zuid, Haarlemmermeer

€ 1.250.000
Buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 226m²
81% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige nieuwbouwwijk

Dit appartement aan de Thomas Morelaan 305 in Hoofddorp is een oase van rust, midden in de nieuwbouwwijk Toolenburg Zuid. Met 226 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. Het energielabel A en bouwjaar 2022 zorgen voor een moderne, zuinige woning. De vraagprijs van €1.250.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een woning in de buurt is €727.500, en het gemiddelde woonoppervlak is 125 m². Bekijk ook andere appartementen in Haarlemmermeer.

Hoofddorp Toolenburg Zuid

De buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid is een rustige, groene wijk met veel jonge gezinnen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt gemiddeld een 7,8. Een bewoner zegt: "Het is een rustige buurt met veel jonge gezinnen. Veel speeltuintjes in de wijk." Een ander noemt het "een mooie nieuwbouwwijk met veel groen." De wijk is veilig en er is veel water en groen, al moet de beplanting nog groeien. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (72%), en 58% is koop. De buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7, wat past bij het gezinskarakter.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn of Dirk, beide op ruim een kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool de Octopus (op 984 meter) en CBS Tabitha (op 1093 meter). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij: het Rietland College en Avantis College liggen op nog geen kilometer. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, al is een supermarkt op loopafstand volgens bewoners een gemis.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jeroen van den Boogaard Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 5.531
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte1930m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA
BuurtHoofddorp Toolenburg Zuid
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Thomas Morelaan 305, Hoofddorp

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.6
Grace
07-05-2026
Gezellig

Het is best rustig en klam. Het is ook heel gezellig, kinderen spelen graag met elkaar.

7.0
SB
07-03-2025
Mooie nieuwe wijk

Het is een rustige buurt met veel jonge gezinnen. Veel speeltuintjes in de wijk. Omdat het een nieuwe wijk is moet de beplanting nog groeien er is veel groen en water. Een minpunt vind ik dat als je de wijk binnen komt vanaf de Hoofdvaart het erg druk is met verkeer en er veel zwerafval ligt. Ook in een aantal delen van de wijk ligt veel zwerfafval. Misschien dat de gemeente hier iets aan kan doen? OV is voor mij te ver en geen winkels op loopafstand. Verder een veilige wijk omdat veel mensen camera's hebben. Ik woon in een appartement waar we een groepsapp hebben voor calamiteiten en andere zaken. Al met al een fijne woonomgeving.

9.0
LK
14-09-2024
Bijna perfecte buurt

Heel goede en veilige buurt.

7.5
Nikhil
16-10-2023
Een mooie nieuwbouwwijk met veel groen.

Dichtstbijzijnde supermarkt is 10 minuten fietsen (toolenburg centrum), niet te belopen voor ouderen. Een supermarkt dichtbij tudorpark zou fijn zijn. Er is veel groen en de bouwstijl is mooi. Ik hoop dat er niet meer nieuwbouwwoningen gebouwd worden in de buurt om het rustig te houden. Ook is er een snelweg dichtbij. Wat mis ik? -een parkje in de buurt -supermarkt op loopafstand

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Toolenburg Zuid

Inwoners4.570
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Toolenburg Zuid

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 627.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Albert Heijn
Markenburg 99
1337m
Dirk
Markenburg 97
1337m
Vomar
Bernadottestraat 161
1985m

Scholen

54 binnen 5 km

Rietland College
Voortgezet onderwijs · 179 leerlingen
911m
Avantis College
Voortgezet onderwijs · 409 leerlingen
978m
Openbare Basisschool de Octopus
Basisonderwijs · 277 leerlingen
984m

Veelgestelde vragen

Over Thomas Morelaan 305, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Thomas Morelaan 305?

De woning aan Thomas Morelaan 305 in Hoofddorp heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.250.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €727.500, maar dat komt doordat dit appartement met 226 m² veel groter is dan het gemiddelde (125 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.830, wat bij 226 m² neerkomt op circa €1.317.000. De vraagprijs is dus marktconform voor het formaat en de moderne afwerking.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen label A en 25% label A+. Nieuwbouwwoningen zoals deze zijn doorgaans goed geïsoleerd en hebben een lage energierekening.

Zijn er winkels en scholen op loopafstand?

De dichtstbijzijnde supermarkten (Albert Heijn en Dirk) liggen op 1,3 km, ongeveer tien minuten lopen. Basisscholen zoals Openbare Basisschool de Octopus (984 m) en CBS Tabitha (1.093 m) zijn ook op loopafstand. Het voortgezet onderwijs (Rietland College, Avantis College) ligt op circa 900 m. Bewoners geven aan dat een supermarkt dichterbij wenselijk zou zijn.

Hoe veilig is de buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid?

De buurt wordt als veilig ervaren. In 2023 waren er 88 misdrijven op 4.570 inwoners, wat relatief laag is. Bewoners noemen de wijk veilig en geven aan dat veel mensen camera's hebben. Er is een groepsapp voor calamiteiten.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt werden woningen in de afgelopen periode gemiddeld in 50 dagen verkocht. Dat is een normale looptijd. Het appartement is nieuwbouw en heeft een uniek formaat, dus de verkooptijd kan afwijken.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel groen en water, al is de beplanting nog jong. Het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 1,9 km. Bewoners waarderen het groen, maar missen een parkje op loopafstand.