Een appartement met een rustige ligging
Dit appartement aan de Zuidplaslaan 411 ligt in de wijk Zuidplas 80, een rustige plek in Waddinxveen. Met een vraagprijs van €430.000 zit je hier 29% onder de gemiddelde vraagprijs van de buurt, die op €609.733 ligt. De woning is gebouwd in 1993 en heeft energielabel A, een zuinig label. Het is een van de appartementen in Waddinxveen die momenteel te koop staan.
De woning zelf
De woning heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. Het appartement ligt op de 1e woonlaag en heeft een inhoud van 302 m³. Volgens de makelaar is er sprake van dakisolatie en vloerisolatie, en de verwarming gaat via een c.v.-ketel. De ligging wordt omschreven als aan een rustige weg in een woonwijk. De VvE-bijdrage bedraagt €25.400 per jaar.
Zuidplas 80
Met ruim 5.300 inwoners is dit een levendige buurt, waar een kwart van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,6 op basis van drie beoordelingen. Een bewoner noemt het "een gezellige, snel groeiende wijk in Waddinxveen" en waardeert het vele groen. Een ander zegt: "Heel makkelijk bereikbare plek alles dichtbij te voet fiets of openbaar vervoer". De buurt Zuidplas 80 heeft een woningvoorraad van ruim 2.200 woningen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij PLUS of Aldi, beide op 122 meter afstand. Voor schoolgaande kinderen is Kindcentrum de KAS op 184 meter, en de huisarts zit op 281 meter. De apotheek is vlakbij, op 110 meter. De bushalte Waddinxveen, Zuidplascentrum ligt op 164 meter en wordt bediend door lijn 175 en 382. Het treinstation Waddinxveen ligt op 1,3 kilometer. De gemeente Waddinxveen biedt daarmee goede basisvoorzieningen.
WOZ en adresgegevens
De WOZ-waarde is vastgesteld op €452.000 per 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 5% onder die waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 57% gestegen, van €287.000 naar €452.000. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem van klei gevoelig voor zetting. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Rhijn Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Zuidplaslaan 411, Waddinxveen
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €430.000 ligt 5% onder de WOZ-waarde van €452.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. Dat betekent dat de vraagprijs lager is dan de gemeentelijke taxatie. De WOZ-waarde is echter geen actuele marktwaarde, maar een taxatie op een peildatum. De ontwikkeling over vijf jaar laat een stijging zien van 57%, van €287.000 in 2020 naar €452.000 in 2025.
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woning ligt op de 1e woonlaag en heeft een inhoud van 302 m³. Volgens de makelaar is er dakisolatie en vloerisolatie aanwezig, en de verwarming gaat via een c.v.-ketel. De ligging wordt omschreven als aan een rustige weg in een woonwijk.
Wat is de VvE-bijdrage voor deze woning?
De VvE-bijdrage bedraagt €25.400 per jaar. Dit is het bedrag dat de makelaar opgeeft voor de Vereniging van Eigenaren. De bijdrage dekt het onderhoud van gemeenschappelijke delen, maar wat er precies in zit, staat niet in de advertentie. Het is een vast bedrag dat je maandelijks of jaarlijks betaalt naast de hypotheeklasten.
Hoe is de buurt Zuidplas 80 beoordeeld door bewoners?
Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,6, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner noemt het "een gezellige, snel groeiende wijk in Waddinxveen" en waardeert het vele groen, maar merkt ook op dat er rond schooltijd filevorming is. Een ander zegt: "Heel makkelijk bereikbare plek alles dichtbij te voet fiets of openbaar vervoer". De beoordelingen gaan over de wijk, niet specifiek over deze buurt.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De PLUS en Aldi liggen beide op 122 meter afstand. Kindcentrum de KAS is op 184 meter, en de huisarts zit op 281 meter. De apotheek is op 110 meter. De bushalte Waddinxveen, Zuidplascentrum ligt op 164 meter en wordt bediend door lijn 175 en 382. Het treinstation Waddinxveen ligt op 1,3 kilometer.
Wat is het funderingsrisico voor dit adres?
Het funderingsrisico voor dit adres is laag, volgens openbare risicodata. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De gegevens komen uit bronnen zoals de Atlas Leefomgeving en KCAF. Het is een feitelijke weergave van het risico, zonder oordeel over de staat van de woning.
Hoe is de geluidssituatie rond de woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 24 dB Lden, niet boven de norm, en vliegverkeer is 41 dB Lden, ook niet boven de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau uit openbare bronnen. Het zegt iets over de omgeving, niet over de geluidsisolatie van de woning zelf.
Wat is het overstromingsrisico voor dit adres?
Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel voor de huidige situatie als voor 2050. De kans op wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld ingeschat. Dit zijn klimaatindicaties op gebiedsniveau uit de Klimaateffectatlas, geen inspectie van deze woning. Het geeft een beeld van de omgeving, niet van de woning zelf.
Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?
De prijs per vierkante meter is €4.343, op basis van de door de makelaar opgegeven oppervlakte van 99 m². De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 98 m². Het appartement is daarmee 32% kleiner dan het buurtgemiddelde van 146 m². De gemiddelde vraagprijs per m² in de buurt is €4.311.





