Hoekwoning te koop: Dotterbloemlaan 57, Baarn
KopenBaarnHoekwoningenDotterbloemlaan 57

Dotterbloemlaan 57

Eemdal-Zuid, Baarn

€ 492.500
Buurt Eemdal-Zuid, BaarnBekijk buurt
Boni op 345m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Baarn

Deze hoekwoning aan de Dotterbloemlaan in Baarn heeft een fijne, lichte indeling over twee woonlagen. Met 108 m² woonoppervlak en een perceel van 146 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, al kun je met kleine aanpassingen nog winst boeken. De vraagprijs van €492.500 is marktconform voor hoekwoningen in Baarn.

Eemdal-Zuid: rustig en groen

De woning staat in de buurt Eemdal-Zuid, een rustige wijk met veel groen en weids uitzicht op de polder. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,44. Een bewoner zegt: "Enorm gezellige buurt, waar niet super veel gebeurt." Een ander noemt het "prima" en waardeert de mooie weilanden en rust, maar merkt op dat er veel onkruid is. In de buurt wonen relatief veel 45-plussers en gezinnen met kinderen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni, die twee straten verder zit. Ook de PLUS en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Guido de Brès, die naast de deur ligt, of naar de openbare daltonbasisschool De Uitkijck, op tien minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is goed bereikbaar met Het Baarnsch Lyceum en Waldheim-mavo in de buurt. De gemeente Baarn biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Berkum Makelaars b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 492.500
Prijs per m²€ 4.560
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtEemdal-Zuid
WijkBaarn-Noord Eemdal en Eemland
GemeenteBaarn

Locatie

Dotterbloemlaan 57, Baarn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.0
Anoniem
16-04-2025
Enorm gezellige buurt, waar niet super veel gebeurt.

Er gebeurt niet super veel in de buurt, maar het is er altijd gezellig. Er is een supermarkt en wat kleine snackbars en bakkers. Iedereen let goed op elkaar, zonder al te veel korte en/of ruzies. Er is af en toe politie, het is schoon. Mensen kunnen goed een school bereiken en het is er gewoon gezellig :)

7.9
TG
02-08-2023
Prima

+ Mooie weilanden en uitzicht op de polder + Rustig - Veel onkruid

Buurt statistieken

Gegevens uit Eemdal-Zuid

Inwoners1.670
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Boni
Reigerstraat 8
345m
PLUS
Hoofdstraat 37
1300m
Jumbo
Laanstraat 87
1508m

Scholen

29 binnen 5 km

Guido de Brès
Basisonderwijs · 214 leerlingen
267m
Basisschool De Uitkijck openbaar dalton onderwijs
Basisonderwijs · 103 leerlingen
606m
Het Baarnsch Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1138 leerlingen
652m

Veelgestelde vragen

Over Dotterbloemlaan 57, Baarn

Welk energielabel heeft Dotterbloemlaan 57?

De woning aan Dotterbloemlaan 57 in Baarn heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €492.500 reëel voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €492.500 is marktconform voor een hoekwoning van 108 m² met een perceel van 146 m² in Baarn. Het energielabel C is gemiddeld voor woningen uit 1974. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.