Hoekwoning te koop: Henry Hardenstraat 4, Nederweert
Verkocht onder voorbehoud
KopenNederweertHoekwoningenHenry Hardenstraat 4

Henry Hardenstraat 4

Nederweert, Nederweert

€ 325.000
Buurt Nederweert, NederweertBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in het centrum van Nederweert

Deze hoekwoning aan de Henry Hardenstraat 4 ademt de sfeer van de jaren zestig, met een flinke woonkamer en een tuin rondom. Met 135 m² woonoppervlak en een perceel van 179 m² is het een fijne plek voor wie van ruimte houdt. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €325.000 is deze woning aan de hoge kant, maar wel scherp geprijsd vergeleken met andere hoekwoningen in Nederweert.

De buurt: gezellig en dorps

Nederweert is een dorp waar mensen elkaar kennen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een hele gezellige buurt, iedereen kent elkaar in deze buurt. Als het nieuwjaar is wensen we elkaar allemaal een gezellig nieuwjaar." De buurt telt ruim 7.400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is matig stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 1058. Het is een rustige, veilige omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi (om de hoek) of de Albert Heijn (twee straten verder). Basisschool de Klimop zit op loopafstand, net als IKC Budschop. Voor het voortgezet onderwijs is Yuverta mavo Nederweert vlakbij. Het treinstation ligt op 6,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Nederweert biedt verder voldoende voorzieningen zoals huisartsen en restaurants.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Frissen Woonadvies en Taxaties. De vraagprijs van €325.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €592.500, maar het woonoppervlak is ook kleiner dan gemiddeld.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 2.407
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte179m²
Bouwjaar1960
EnergielabelE
BuurtNederweert
WijkNederweert
GemeenteNederweert

Locatie

Henry Hardenstraat 4, Nederweert

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Quirijn segers
21-01-2025
Gezellig

Het is een hele gezellige buurt, iedereen kent elkaar in deze buurt. Als het nieuwjaar is wensen we elkaar allemaal een gezellig nieuwjaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nederweert

Inwoners7.435
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nederweert

Woningvoorraad3.483
Gem. WOZ-waarde€ 337.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Dr. Schmidtstraat 9
574m
Albert Heijn
Kerkstraat 6a
629m
Coop
Onze Lieve Vrouwestraat 73
2676m

Scholen

16 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Klimop
Basisonderwijs · 168 leerlingen
277m
Yuverta mavo Nederweert
Voortgezet onderwijs · 351 leerlingen
499m
IKC Budschop
Basisonderwijs · 120 leerlingen
548m

Veelgestelde vragen

Over Henry Hardenstraat 4, Nederweert

Welk energielabel heeft Henry Hardenstraat 4?

De woning aan Henry Hardenstraat 4 in Nederweert heeft energielabel E.

Is €325.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €325.000 is aanzienlijk lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€592.500) en ook lager dan de mediaan (€575.000). Houd er wel rekening mee dat het woonoppervlak (135 m²) kleiner is dan het buurtgemiddelde (182 m²) en dat het energielabel E is. De prijs per m² is met €2.407 relatief laag vergeleken met het buurtgemiddelde van €3.438 per m². Het is dus een scherpe prijs voor een woning die wel wat aandacht vraagt op het gebied van energie.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, dus deze woning steekt daar ongunstig bij af. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als zeer gezellig omschreven, met een hechte gemeenschap. Het is een matig stedelijk gebied met veel eengezinswoningen (80%). Er wonen veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een huisartsenpraktijk zijn op loopafstand. Het aantal misdrijven is met 211 relatief laag voor een dorp van deze omvang.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Openbare Basisschool de Klimop ligt op 277 meter, IKC Budschop op 548 meter en IKC de Kerneel op 648 meter. Voor voortgezet onderwijs is Yuverta mavo Nederweert op 499 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Voor de auto is de bereikbaarheid goed, met snelwegen in de regio.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden verkochte woningen gemiddeld 54 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt. De huidige woning heeft een scherpe prijs, dus de kans is groot dat hij snel wordt verkocht.