Tussenwoning te koop: Bosveld 514, Uden
KopenMaashorstTussenwoningenBosveld 514

Bosveld 514

Raam, Maashorst

€ 510.000
Buurt Raam, UdenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige Udense buurt

Deze tussenwoning aan Bosveld 514 in Uden is een flinke gezinswoning met een woonoppervlak van 168 m² en een perceel van 254 m². Het bouwjaar 1972 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar met een energielabel B is het geen energieslurper. De vraagprijs van €510.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €447.727 in de buurt, maar de woning is ook ruimer dan veel andere tussenwoningen in Maashorst.

De buurt Raam: groen en gezinsgericht

De woning staat in de buurt Raam, een wijk met veel eengezinswoningen (92%) en een hoog percentage koopwoningen (80%). De buurt telt 2850 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is op twee straten verder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo op 591 meter, of twee straten verder naar de PLUS. Ook de Albert Heijn is op tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar IKC Raam, een basisschool op 235 meter, of naar Basisschool De Palster op 855 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Udens College op 651 meter. De gemeente Maashorst biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Ven Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 510.000
Prijs per m²€ 3.036
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte254m²
Bouwjaar1972
BuurtRaam
WijkUden
GemeenteMaashorst

Locatie

Bosveld 514, Uden

Buurt statistieken

Gegevens uit Raam

Inwoners2.850
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Raam

Woningvoorraad1.196
Gem. WOZ-waarde€ 356.000
Koopwoningen80%
Huurwoningen20%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Drossaard 14-18
591m
Jumbo
Losplaats 2
950m
PLUS
Botermarkt 9
1081m

Scholen

22 binnen 5 km

IKC Raam
Basisonderwijs · 253 leerlingen
235m
Udens College, sector havo/vwo
Voortgezet onderwijs · 1497 leerlingen
651m
Basisschool De Palster
Basisonderwijs · 110 leerlingen
855m

Veelgestelde vragen

Over Bosveld 514, Uden

Is €510.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €510.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €447.727 in de buurt Raam. De woning is echter met 168 m² ook ruimer dan gemiddeld. De gemiddelde verkooptijd in de buurt is 49 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel worden verkocht. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat van de woning en de marktontwikkelingen.

Hoe is de buurt Raam om in te wonen?

Raam is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is op twee straten verder, en er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. De buurt heeft een lage criminaliteit met 50 misdrijven per jaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel van deze woning is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label B, en 66,7% heeft label D of lager. Met label B kun je lagere stookkosten verwachten dan bij oudere woningen met een slechter label.