Tussenwoning te koop: Dianaplantsoen 60, Arnhem
KopenArnhemTussenwoningenDianaplantsoen 60

Dianaplantsoen 60

Schuytgraaf-Centrum, Arnhem

€ 455.000
Buurt Schuytgraaf-Centrum, ArnhemBekijk buurt
Albert Heijn op 441m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige, groene buurt

Deze tussenwoning aan het Dianaplantsoen in Arnhem-Schuygraaf ademt rust en ruimte. Het is een woning uit 2012, dus lekker modern en goed geïsoleerd. Met 108 vierkante meter woonoppervlak en een eigen tuin van 100 vierkante meter is er genoeg plek voor een gezin. De vraagprijs van €455.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Arnhem van dit formaat.

De buurt: Schuytgraaf-Centrum

Schuytgraaf-Centrum is een jonge, groene wijk met veel gezinnen. De buurt telt ruim 3200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een rustige, veilige buurt met weinig criminaliteit. De woningen zijn allemaal na 2010 gebouwd, dus de buurt oogt fris en modern.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek zit op een paar minuten lopen. Ook de PLUS is dichtbij, op zo'n 600 meter. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Het JongLeren op 274 meter en De Gazelle op 339 meter. Het Lorentz Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt op 600 meter. Het treinstation is op 1,2 kilometer afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Arnhem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Het Woonhart Makelaardij. De vraagprijs is €455.000, wat in lijn ligt met de gemiddelde prijs van €458.167 in de buurt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 455.000
Prijs per m²€ 4.213
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte100m²
Bouwjaar2012
BuurtSchuytgraaf-Centrum
WijkSchuytgraaf
GemeenteArnhem

Locatie

Dianaplantsoen 60, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Schuytgraaf-Centrum

Inwoners3.215
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Schuytgraaf-Centrum

Woningvoorraad1.262
Gem. WOZ-waarde€ 347.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Fortunastraat 17
441m
PLUS
Kroonse Wal 10
631m
Jumbo
Oostburgwal 12
1128m

Scholen

53 binnen 5 km

Het JongLeren
Basisonderwijs · 317 leerlingen
274m
De Gazelle
Basisonderwijs · 361 leerlingen
339m
Rivers International School Arnhem
Basisonderwijs · 147 leerlingen
548m

Veelgestelde vragen

Over Dianaplantsoen 60, Arnhem

Is de vraagprijs van €455.000 reëel voor deze woning?

Ja, de vraagprijs is marktconform. In de buurt Schuytgraaf-Centrum ligt de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen rond €458.167, met een mediaan van €460.000. De prijs per vierkante meter is gemiddeld €3.871, wat overeenkomt met deze woning van 108 m². De woning is uit 2012, dus relatief nieuw, en heeft een energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde.

Hoe is de buurt Schuytgraaf-Centrum om in te wonen?

Schuytgraaf-Centrum is een rustige, groene wijk met veel jonge gezinnen. De buurt is veilig: er zijn relatief weinig misdrijven. De woningen zijn allemaal na 2010 gebouwd, dus de buurt oogt modern en netjes. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation op loop- of fietsafstand.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is A. Dat betekent dat de woning zeer zuinig is in energieverbruik. In de buurt hebben alle woningen energielabel A of A+, dus dat is normaal voor deze wijk. Een laag energieverbruik scheelt in de maandelijkse lasten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Het JongLeren op 274 meter, gevolgd door De Gazelle op 339 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Lorentz Lyceum op 600 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je makkelijk naar Arnhem Centraal en andere steden reizen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Albert Heijn is op 441 meter, dus op loopafstand. Ook de PLUS op 631 meter en Jumbo op 1,1 kilometer zijn goed bereikbaar. Voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.

Hoe groot is de tuin?