Hagelingerweg 283
Kerkpadbuurt, Velsen
Een karakteristieke tussenwoning in Santpoort-Noord
Deze tussenwoning uit 1935 staat in de Kerkpadbuurt, een buurt met zo'n 660 inwoners waar relatief veel 65-plussers wonen. Met een vraagprijs van 695.000 euro is dit een woning die je niet elke dag tegenkomt. Vergeleken met andere tussenwoningen in Velsen is de prijs aan de hoge kant, mede door de ruime inhoud van 508 kubieke meter.
Een woning met vijf kamers en drie woonlagen
De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 143 vierkante meter, terwijl de makelaar 123 vierkante meter opgeeft. Het perceel is volgens beide bronnen 237 vierkante meter. Het energielabel is D, wat betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten.
Leven in de Kerkpadbuurt
De buurt Kerkpadbuurt is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Bewoners van de gemeente Velsen geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,29. Een bewoner zegt: "Goede ervaring. Ik heb mij nooit onveilig gevoeld in mijn buurt." Een ander noemt de buurt "gezellig" en waardeert het park pal naast de deur. Met 39 geregistreerde misdrijven per jaar is het aantal incidenten beperkt.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij de Dekamarkt op 590 meter of de Vomar op ruim een kilometer. Basisschool Parnassia ligt op ongeveer een kilometer, en de huisartsenpraktijk Roos en Beek is op 449 meter. De bushalte Santpoortsedreef met lijn 3 is op 44 meter, en treinstation Driehuis ligt op 466 meter. Ook het Wijkeroogpark is dichtbij, op 200 meter. De gemeente Velsen biedt daarmee een complete woonomgeving.
Risico-indicaties op adresniveau
De geluidsbelasting van wegverkeer is 68 dB Lden, boven de norm, terwijl spoor- en vliegverkeer onder de norm blijven. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast gemiddeld, maar het overstromingsrisico is zowel nu als in 2050 laag. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Hagelingerweg 283, Santpoort-Noord
Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de oppervlakte?
De vraagprijs is 695.000 euro. De prijs per vierkante meter is 5.650 euro, berekend op basis van de makelaar-opgave van 123 vierkante meter woonoppervlakte. De BAG-registratie geeft echter 143 vierkante meter aan, wat het prijsniveau per vierkante meter lager maakt. De woning is daarmee aan de hoge kant geprijsd voor een tussenwoning in deze gemeente.
Hoe is de woning ingedeeld?
De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 508 kubieke meter. Volgens de makelaar is de woonoppervlakte 123 vierkante meter, terwijl de BAG-registratie 143 vierkante meter vermeldt. Het perceel is 237 vierkante meter groot.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is D. Dit label zit in het middensegment van de energiezuinigheidsschaal. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar het label zegt niets over de specifieke isolatie of staat van de woning. Het is een indicatie van de energieprestatie, niet van de bouwkundige kwaliteit.
Hoe is de geluidssituatie rondom deze woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 68 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Spoorweglawaai is 40 dB Lden en vliegverkeer 44 dB Lden, beide onder de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau uit openbare databronnen, geen metingen ter plaatse.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is laag, volgens de indicatie op adresniveau. De woning is gebouwd in 1935, vóór 1970, en de bodemsoort is zand. Dit zijn gunstige omstandigheden voor de fundering. Het is een gebiedsindicatie, geen inspectie van de specifieke woning.
Welke voorzieningen liggen er in de buurt?
De Dekamarkt ligt op 590 meter en de Vomar op 1.229 meter. Basisschool Parnassia is op 1.059 meter, en de huisartsenpraktijk Roos en Beek op 449 meter. De apotheek 't Sant is op 678 meter. Het Wijkeroogpark ligt op 200 meter.
Hoe is de woning bereikbaar met het openbaar vervoer?
De bushalte Santpoortsedreef met lijn 3 ligt op 44 meter. Daarnaast zijn er haltes aan de Cremerlaan oost en de Kerkweg, beide met lijn 481. Treinstation Driehuis ligt op 466 meter. De woning is daarmee goed ontsloten voor zowel bus als trein.
Wat is de samenstelling van de buurt Kerkpadbuurt?
De Kerkpadbuurt heeft 660 inwoners, waarvan 23 procent 65 jaar of ouder is. Het merendeel van de woningen is eengezins (75 procent) en 91 procent is koopwoning. Er zijn relatief veel huishoudens met kinderen (38 procent).
Zijn er reviews van bewoners over de omgeving?
Bewoners van de gemeente Velsen geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,29, op basis van 14 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Goede ervaring. Ik heb mij nooit onveilig gevoeld in mijn buurt." Een ander noemt de buurt "gezellig" en waardeert het park pal naast de deur. De reviews gaan over de gemeente, niet specifiek over de Kerkpadbuurt.
Wat is het overstromingsrisico voor deze woning?
Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast gemiddeld. Dit zijn indicaties op adresniveau uit de Klimaateffectatlas, geen garanties voor de toekomst.





