Een tussenwoning met karakter in Binnenstad-Noord
Deze tussenwoning uit 1904 staat in Binnenstad-Noord, een buurt met een mix van oud en nieuw. Met een vraagprijs van €365.000 zit de woning 19% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt, die op €452.409 ligt. De woning heeft energielabel C. Het is een van de tussenwoningen in Venlo die momenteel te koop staan.
Een woning met vier woonlagen
De woning telt drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over vier woonlagen. De inhoud is 401 m³ en er is een achtertuin van 25 m². Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 121 m², terwijl de makelaar 83 m² opgeeft. De woning is een eengezinswoning en wordt aangeboden sinds 29 oktober 2026.
Leven in Binnenstad-Noord
Met ruim 1.300 inwoners is dit een levendige buurt, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje." De buurt Binnenstad-Noord heeft een gevarieerde woningvoorraad, met veel panden van vóór 1945.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Jumbo ligt op 530 meter, om de hoek dus, en er zijn meerdere supermarkten binnen een kilometer. Basisschool Rudolf Steiner Educare zit op 274 meter, en het Valuascollege op 345 meter. De huisartsenpraktijk Craneveld is op 547 meter, de BENU Apotheek Withuisveld op 427 meter. Buslijnen 4, 5, 83, 383, 683 en 811 stoppen op 330 meter bij de Goltziusstraat. Het treinstation Venlo ligt op ongeveer een kilometer afstand.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €316.000, peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 16% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €204.000 naar €316.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 46 dB Lden en van spoorweglawaai 43 dB Lden, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie omdat het pand vóór 1970 is gebouwd. Wateroverlast bij hevige regen is laag, net als het overstromingsrisico nu en in 2050. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ES Makelaars en Engels Stikkelbroeck Makelaars op Pararius.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Herungerstraat 79, Venlo
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €365.000 ligt 16% boven de WOZ-waarde van €316.000, peildatum 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €204.000 naar €316.000.
Hoeveel kamers en woonlagen heeft deze woning?
De woning heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over vier woonlagen. De inhoud is 401 m³ en er is een achtertuin van 25 m². Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 121 m², terwijl de makelaar 83 m² opgeeft.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie op basis van openbare data. De woning is gebouwd in 1904, vóór 1970, en in dit postcodegebied is 94% van de panden vóór 1970 gebouwd. De bodemsoort is zand. Het is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Welke supermarkten en scholen zitten in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 530 meter, gevolgd door nog twee Jumbo's op 730 en 966 meter. Basisschool Rudolf Steiner Educare zit op 274 meter, en het Valuascollege op 345 meter. Ook zijn er meerdere andere basisscholen binnen een halve kilometer.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
De dichtstbijzijnde bushalte is Venlo, Goltziusstraat op 330 meter, met buslijnen 4, 5, 83, 383, 683 en 811. Ook de halte Mgr. Nolensplein op 363 meter heeft dezelfde lijnen. Het treinstation Venlo ligt op 1.034 meter afstand.
Wat zeggen bewoners over de gemeente Venlo?
Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97, op basis van 25 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje."
Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?
Op basis van de makelaar-opgave van 83 m² komt de prijs per vierkante meter uit op €4.398. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs per vierkante meter in de buurt is €2.785. De woonoppervlakte volgens de BAG is echter 121 m², wat een ander beeld geeft.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
De woning heeft energielabel C. Dat is een zuinig label, maar het zegt niets over de bouwkundige staat van de woning. Het label geeft alleen een indicatie van de energieprestatie. De woning is gebouwd in 1904.





