Parallelweg 10
Hogekamp, Venlo
Een tussenwoning met karakter in Hogekamp
Deze tussenwoning aan de Parallelweg staat in Hogekamp, een buurt die bewoners omschrijven als sociaal en betrokken. Met negen kamers verdeeld over vier woonlagen is het een ruime eengezinswoning, al is de oppervlakte volgens de makelaar 99 m². De vraagprijs van 319.000 euro is marktconform voor tussenwoningen in Venlo.
Een woning met geschiedenis en ruimte
De woning dateert uit 1906 en heeft een energielabel C. Volgens de makelaar zijn er drie slaapkamers, één badkamer en een woonoppervlakte van 99 m², terwijl de BAG-registratie 118 m² aangeeft. Het perceel is volgens de makelaar 174 m², maar de BAG noteert 87 m². De woning heeft dakisolatie en vloerisolatie, een open haard en een c.v.-ketel. De tuin is een patio/atrium van 12 m² op het oosten.
Leven in Hogekamp
Met ruim 2.500 inwoners is Hogekamp een buurt waar veel jonge gezinnen wonen, vertelt een bewoner die er al twintig jaar woont: "Ik woon hier nu gemiddeld 20 jaar en heb dit altijd een fijne buurt gevonden." Een ander noemt het "heel sociaal en betrokken". Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. De buurt Hogekamp ligt volgens een bewoner "net naast het centrum van de stad".
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn op 319 meter of Jan Linders op 951 meter. Basisschool Groeneveld zit op 384 meter, en de Service Apotheek Groenveld is om de hoek op 132 meter. De bushalte Venlo, Maagdenbergplein met lijnen 4, 5, 83, 383 en 811 ligt op 327 meter, en treinstation Venlo op 511 meter. De gemeente Venlo heeft verder een ziekenhuis op 1,7 kilometer.
Risico-indicaties op adresniveau
Wat betreft risico's: de geluidsbelasting door wegverkeer is 52 dB Lden, boven de norm, en industrielawaai 53 dB Lden, ook boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie omdat het pand vóór 1970 is gebouwd. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, het overstromingsrisico laag.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. I VBO èn Baerz & Co.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Parallelweg 10, Venlo
Wat is de vraagprijs van deze woning?
De vraagprijs is 319.000 euro. Dat is marktconform voor een tussenwoning in deze buurt, vergeleken met het gemiddelde van de buurt. De prijs per vierkante meter is 3.222 euro, gebaseerd op de oppervlakte die de makelaar opgeeft.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft negen kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer. Het is een eengezinswoning met vier woonlagen en een inhoud van 479 m³. De tuin is een patio/atrium van 12 m² op het oosten.
Hoe zit het met geluidsoverlast in deze buurt?
De geluidsbelasting door wegverkeer is 52 dB Lden, boven de geluidsnorm, en industrielawaai is 53 dB Lden, ook boven de norm. Spoorweglawaai blijft met 49 dB Lden onder de norm. Dit zijn gebiedsindicaties, geen metingen aan deze woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Albert Heijn zit op 319 meter, Jan Linders op 951 meter. Basisschool Groeneveld is op 384 meter, en de huisarts en apotheek zitten op 164 en 132 meter. Treinstation Venlo ligt op 511 meter, en de bushalte Maagdenbergplein met lijnen 4, 5, 83, 383 en 811 op 327 meter.
Hoe is de buurt Hogekamp om in te wonen?
Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner noemt het "heel sociaal en betrokken", een ander zegt dat het "al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad" heeft. Er wonen veel jonge gezinnen.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is gemiddeld, een indicatie op gebiedsniveau. Het pand is gebouwd in 1906, vóór 1970, en in dit postcodegebied is 81% van de panden vóór 1970 gebouwd. De bodemsoort is zand.
Hoe is het energielabel en wat betekent dat?
De woning heeft energielabel C. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie en vloerisolatie. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar geeft een indicatie van de energieprestatie.






