Tussenwoning te koop: Kolk 12, Delft
KopenDelftTussenwoningenKolk 12

Kolk 12

Centrum-West, Delft

€ 850.000
Buurt Centrum-West, DelftBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 123m²
38% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 413m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor jongeren
35% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

Een monumentale tussenwoning in hartje Delft

Deze tussenwoning uit 1550 ademt geschiedenis. Met 123 m² woonoppervlak en een klein stadstuintje van 35 m² woon je midden in de historische binnenstad. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke karakter en de centrale ligging. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Delft, dan zie je dat dit een bijzonder object is.

Centrum-West: levendig en knus

De buurt Centrum-West is een van de oudste delen van Delft. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,19. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met alles wat je nodig hebt dichtbij. Het enige lastige is parkeerplekken vinden." Een ander noemt het "fijn, knus en gezellig", maar wijst ook op afval op straat en muizenoverlast. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (1300) en jonge mensen tussen 15 en 45 jaar.

Het dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Albert Heijn of Ekoplaza. Ook de Coop is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen als Max Havelaar Kindcentrum (om de hoek) of Delftsche Schoolvereniging (twee straten verder). De gemeente Delft biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Bloois Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 6.911
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte35m²
Bouwjaar1550
BuurtCentrum-West
WijkBinnenstad
GemeenteDelft

Locatie

Kolk 12, Delft

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.0
Noa Mastenbroek
26-02-2026
fijne en gezellige buurt

Rustige buurt met alles wat je nodig hebt dichtbij. Het enige lastige is parkeerplekken vinden. er is niet vaak overlast oid.

7.4
Mar
10-10-2025
Mijn buurt is fijn, knus en gezellig.

Mijn buurt is een fijne, bereikbare omgeving. Er zijn veel voorzieningen in de buurt en de winkels zijn goed bereikbaar. Wel ligt er regelmatig afval op straat en hebben we daardoor weleens muizen gehad in de buurt. Meer prullenbakken plaatsen zou dit mogelijk tegen kunnen gaan. Wel zijn er heel weinig huizen beschikbaar en alles is onbetaalbaar. Huisvesting kan dus beter.

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-West

Inwoners2.550
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-West

Woningvoorraad1.182
Gem. WOZ-waarde€ 457.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen59%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Albert Heijn
Choorstraat 35
413m
Ekoplaza
Vrouwjuttenland 33-35
464m
Coop
Hof van Delftlaan 69-75
609m

Scholen

57 binnen 5 km

Max Havelaar Kindcentrum
Basisonderwijs · 395 leerlingen
287m
Delftsche Schoolvereniging
Basisonderwijs · 387 leerlingen
310m
Montessorischool Jan Vermeer
Basisonderwijs · 218 leerlingen
504m

Veelgestelde vragen

Over Kolk 12, Delft

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 51% boven de gemiddelde vraagprijs in Centrum-West (€563.333) en is de hoogste van de drie koopwoningen die nu in de buurt te koop staan. Wel is het woonoppervlak (123 m²) 38% groter dan het buurtgemiddelde (89 m²). Of de prijs realistisch is, hangt af van de waarde die je hecht aan de historische uitstraling en de centrale ligging.