Tussenwoning te koop: Schout Backstraat 14, Tilburg
KopenTilburgTussenwoningenSchout Backstraat 14

Schout Backstraat 14

Burgemeestersbuurt, Tilburg

€ 648.000
Buurt Burgemeestersbuurt, TilburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
SPAR op 400m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Burgemeestersbuurt

Deze tussenwoning aan de Schout Backstraat 14 in Tilburg is een echte familie-woning. Met 183 m² woonoppervlak en een perceel van 198 m² is er volop ruimte. Het huis uit 1960 heeft energielabel C en een vraagprijs van €648.000. Dat is scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Tilburg.

De buurt: Burgemeestersbuurt

De Burgemeestersbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er overwegend koop (74%) en de buurt telt 1.810 inwoners. De sfeer is gemoedelijk, met veel gezinnen en ouderen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt ligt dicht bij voorzieningen en het centrum van Tilburg. Meer over de buurt Burgemeestersbuurt.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de SPAR om de hoek (400 m) of de Albert Heijn op tien minuten lopen. Voor de kinderen is Kindcentrum Christoffel (basisonderwijs) twee straten verder (176 m), en Campus 013 voor voortgezet onderwijs ligt naast de deur (77 m). Ook een park of plantsoen is op loopafstand (500 m). De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Appels Makelaardij B.V. | NVM-QUALIS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 648.000
Prijs per m²€ 3.541
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte198m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
BuurtBurgemeestersbuurt
WijkZorgvlied
GemeenteTilburg

Locatie

Schout Backstraat 14, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgemeestersbuurt

Inwoners1.810
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgemeestersbuurt

Woningvoorraad676
Gem. WOZ-waarde€ 551.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

46 binnen 5 km

SPAR
Burg. Van de Mortelplein 41
400m
SPAR express
Ringbaan West 365
650m
Albert Heijn
Korvelplein 191
930m

Scholen

74 binnen 5 km

Campus 013 kath sgm voor vbo en mavo, lwoo, vst. Schakelcollege Tilburg
Voortgezet onderwijs · 385 leerlingen
77m
Kindcentrum Christoffel
Basisonderwijs · 527 leerlingen
176m
Basisschool De Zuidwester
Basisonderwijs · 173 leerlingen
753m

Veelgestelde vragen

Over Schout Backstraat 14, Tilburg

Welk energielabel heeft Schout Backstraat 14?

De woning aan Schout Backstraat 14 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €648.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €648.000 ligt 21% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€816.333). De mediaanprijs in de Burgemeestersbuurt is €750.000. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €730.231 weg. De prijs is dus aan de lage kant voor deze buurt, maar past bij de oppervlakte en het energielabel C.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat?