Tiendstraat 7
Kern Sas van Gent, Terneuzen
Een ruime tussenwoning in Sas van Gent
Aan de Tiendstraat in Sas van Gent staat deze tussenwoning uit 1968, een echte eengezinswoning in een woonwijk. Met een woonoppervlakte van 119 vierkante meter volgens de makelaar en een perceel van 154 vierkante meter, biedt dit huis zes kamers waaronder vier slaapkamers. De vraagprijs van €225.000 ligt 31% onder het gemiddelde van tussenwoningen in Terneuzen, dat is een scherpe prijs voor deze woning.
De woning zelf
De woning heeft zes kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 422 kubieke meter. Rondom het huis liggen een achtertuin en een voortuin, met de tuin op het zuiden en bereikbaar via de achterom. De woning is in volle eigendom en wordt verwarmd met een cv-ketel. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 114 vierkante meter, terwijl de makelaar 119 vierkante meter opgeeft.
Kern Sas van Gent
Met ruim 3.500 inwoners is Kern Sas van Gent een dorpse kern waar 24% van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03. Een bewoner zegt: "perfecte woonomgeving". Een ander noemt het "Fijne betrokken buurt" en vertelt: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen Helaas geen supermarkt meer in het dorp Groot gemis. Wel twee bakkers en een slagerij". Deze beoordelingen gaan over de hele gemeente, niet specifiek over deze buurt.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Albert Heijn ligt op ruim een kilometer afstand, de Lidl iets verder. Basisschool De Statie is op ongeveer een kilometer, en de dichtstbijzijnde huisarts is Huisartsenpraktijk Sas van Gent op 957 meter. De bushalte Sas van Gent, Suikerplein is op 738 meter en wordt bediend door lijnen 511, 513 en 606. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 37,8 kilometer, dus voor de trein moet je de auto pakken.
WOZ en adresgegevens
De WOZ-waarde van de woning is vastgesteld op €188.000 met peildatum 2025-01-01. Volgens de gemeentelijke taxatie ligt de vraagprijs 20% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 28% gestegen, van €147.000 naar €188.000. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB en van industrie 46 dB, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie op basis van kleigrond en bouwjaar. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050, en de kans op wateroverlast bij hevige regen is laag.
Bron en aanbieding
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kuub Makelaars Bevelanden NVM.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Tiendstraat 7, Sas Van Gent
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €225.000 ligt 20% boven de WOZ-waarde van €188.000, die is vastgesteld op peildatum 2025-01-01. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 28% gestegen, van €147.000 naar €188.000.
Hoe is de woning ingedeeld?
De tussenwoning heeft zes kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 422 kubieke meter. Er is een achtertuin en een voortuin, met de tuin op het zuiden en bereikbaar via de achterom. De woning is in volle eigendom en heeft een cv-ketel.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1968 op kleigrond, wat mogelijk houten palen of een ondiepe fundering betekent. In dit postcodegebied is 50% van de panden gebouwd vóór 1970.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Albert Heijn ligt op 1.247 meter en de Lidl op 1.335 meter. Basisschool De Statie is op 1.091 meter. De dichtstbijzijnde huisarts is Huisartsenpraktijk Sas van Gent op 957 meter. De bushalte Sas van Gent, Suikerplein is op 738 meter en wordt bediend door lijnen 511, 513 en 606.
Hoe is de buurt Kern Sas van Gent?
Kern Sas van Gent heeft ruim 3.500 inwoners, waarvan 24% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03. Een bewoner noemt het een "perfecte woonomgeving", een ander spreekt van een "Fijne betrokken buurt" waar buren voor elkaar klaarstaan. Deze beoordelingen gaan over de hele gemeente.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label op de schaal van A++++ tot G. Het label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar zegt niets over de bouwkundige staat. De woning heeft een cv-ketel als verwarming.
Hoe is de geluidssituatie rond de woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB Lden en van industrie 46 dB Lden, beide niet boven de geluidsnorm. Dit zijn indicaties op adresniveau uit openbare data, geen metingen ter plaatse. De peiljaren zijn 2022 voor wegverkeer en 2024 voor industrie.
Wat is het overstromingsrisico voor deze woning?
Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel voor de huidige situatie als voor 2050. De kans op wateroverlast bij hevige regen is laag. Dit zijn gebiedsindicaties op basis van de Klimaateffectatlas, geen garanties voor deze specifieke woning.





