Twee-onder-één-kap te koop: Aletta Jacobskade 204, Vlaardingen
KopenVlaardingen2-onder-1-kapwoningenAletta Jacobskade 204

Aletta Jacobskade 204

Vaart Noord, Vlaardingen

€ 979.000
Buurt Vaart Noord, VlaardingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
45% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1993 ligt aan de Aletta Jacobskade in Vlaardingen, in de wijk Holy Noord. Met 211 m² woonoppervlak en een perceel van 419 m² is het een ruime woning. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €979.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de energiezuinigheid. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Vlaardingen voor een vergelijking.

De buurt Vaart Noord

De woning staat in de buurt Vaart Noord, een rustige woonwijk met veel 65-plussers en een mix van een- en meergezinswoningen. De omgevingsadressendichtheid is 1599, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners de buurt ervaren. Wel is het een veilige buurt met 24 misdrijven per jaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 708 meter of de Jumbo op 892 meter, allebei om de hoek. Kinderen kunnen naar IKC De Singel of Het Anker, beide op 410 meter afstand. Voor voortgezet onderwijs is St.-Jozefmavo op 641 meter een optie. De gemeente Vlaardingen biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlietlanden NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 979.000
Prijs per m²€ 4.640
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte419m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtVaart Noord
WijkHoly Noord
GemeenteVlaardingen

Locatie

Aletta Jacobskade 204, Vlaardingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vaart Noord

Inwoners1.550
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
de Loper 85
708m
Jumbo
De Loper 2
892m
Lidl
Reigerlaan 42-50
1325m

Scholen

60 binnen 5 km

IKC De Singel
Basisonderwijs · 194 leerlingen
410m
Het Anker
Basisonderwijs · 254 leerlingen
410m
St.-Jozefmavo
Voortgezet onderwijs · 745 leerlingen
641m

Veelgestelde vragen

Over Aletta Jacobskade 204, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Aletta Jacobskade 204?

De woning aan Aletta Jacobskade 204 in Vlaardingen heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €979.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €979.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Vlaardingen, maar het woonoppervlak van 211 m² en het perceel van 419 m² zijn bovengemiddeld groot. Het energielabel A zorgt voor lage energiekosten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Vlaardingen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is matig stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 1599. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen IKC De Singel en Het Anker liggen beide op 410 meter. Voor voortgezet onderwijs is St.-Jozefmavo op 641 meter en Het Lyceum Vos op 1022 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.