Twee-onder-één-kap te koop: Aletta Jacobskade 204, Vlaardingen
KopenVlaardingen2-onder-1-kapwoningenAletta Jacobskade 204

Aletta Jacobskade 204

Vaart Noord, Vlaardingen

€ 979.000
Buurt Vaart Noord, VlaardingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
45% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Ruime twee-onder-één-kapwoning in rustige buurt

Deze royale twee-onder-één-kapwoning aan de Aletta Jacobskade in Vlaardingen ademt rust en ruimte. Met 211 m² woonoppervlak en een perceel van 419 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1993 heeft energielabel A, wat duidt op een lage energierekening. De vraagprijs van €979.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Vlaardingen.

Buurt Vaart Noord

De woning ligt in de buurt Vaart Noord, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 1.550 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De omgevingsadressendichtheid is 1.599, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Voor kinderen zijn er basisscholen IKC De Singel en Het Anker op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met St.-Jozefmavo en Het Lyceum Vos op fietsafstand. De gemeente Vlaardingen biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op een paar minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vlietlanden NVM Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 979.000
Prijs per m²€ 4.640
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte419m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
GemeenteVlaardingen

Locatie

Aletta Jacobskade 204, Vlaardingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vaart Noord

Inwoners1.550
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
de Loper 85
708m
Jumbo
De Loper 2
892m
Lidl
Reigerlaan 42-50
1325m

Scholen

60 binnen 5 km

IKC De Singel
Basisonderwijs · 194 leerlingen
410m
Het Anker
Basisonderwijs · 254 leerlingen
410m
St.-Jozefmavo
Voortgezet onderwijs · 745 leerlingen
641m

Veelgestelde vragen

Over Aletta Jacobskade 204, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Aletta Jacobskade 204?

De woning aan Aletta Jacobskade 204 in Vlaardingen heeft energielabel A.

Is €979.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €979.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Vlaardingen, maar het woonoppervlak van 211 m² en het perceel van 419 m² zijn bovengemiddeld groot. Het energielabel A en het bouwjaar 1993 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Vlaardingen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Voor dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Jumbo op loopafstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1993 met een woonoppervlak van 211 m² en een perceel van 419 m². Het energielabel is A, wat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage stookkosten kunt verwachten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- en fietsafstand. Basisscholen IKC De Singel en Het Anker liggen op 410 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn St.-Jozefmavo (641 m) en Het Lyceum Vos (1 km) dichtbij.

Hoe is de buurt Vaart Noord?

Vaart Noord is een rustige, groene wijk met veel oudere inwoners. Er zijn 1.550 inwoners, waarvan 700 65 jaar of ouder. De buurt heeft een matig stedelijk karakter en er is een park op 200 meter afstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Wat is de oppervlakte van de woning?

De woning heeft een woonoppervlak van 211 m² en een perceel van 419 m². Dat is ruim voor een twee-onder-één-kapwoning, met voldoende plek voor een gezin.

Vlietlanden NVM Makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Vlietlanden NVM Makelaars
funda.nl
Bekijk
Vlietlanden NVM Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Vaart Noord

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appAletta Jacobskade 204, Vlaardingen
Bekijk