Twee-onder-één-kap te koop: Julianalaan 14, Hapert
KopenBladel2-onder-1-kapwoningenJulianalaan 14

Julianalaan 14

Hapert Centrum, Bladel

€ 649.500
Buurt Hapert Centrum, HapertBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 194m²
194m² woonoppervlakte
Jumbo op 229m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Hapert

Deze woning aan de Julianalaan ademt de rust van een dorpse straat, met een flinke tuin en een woonoppervlak van 194 m². Het bouwjaar 1965 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar met energielabel C is het geen energievreter. De vraagprijs van €649.500 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en de ligging in een gewilde dorpskern. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Bladel.

Hapert Centrum

De buurt Hapert Centrum is een dorpse wijk met veel oudere inwoners: bijna een derde is 65-plus. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien, met zowel gezinnen als alleenstaanden. De omgeving is rustig, met een park op loopafstand en een restaurant om de hoek.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide op twee straten verder. Basisschool Het Palet zit om de hoek. Voor de middelbare school moeten kinderen wel iets verder, naar het Pius X-College op ruim een kwartier lopen. De gemeente Bladel biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en huisartsenpraktijk, allemaal binnen tien minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Scholte Albers Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.500
Prijs per m²€ 3.348
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte334m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtHapert Centrum
WijkHapert
GemeenteBladel

Locatie

Julianalaan 14, Hapert

Buurt statistieken

Gegevens uit Hapert Centrum

Inwoners760
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Markt 26
229m
Lidl
Markt 66
229m
Albert Heijn
Sniederslaan 53
2375m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool Het Palet
Basisonderwijs · 482 leerlingen
205m
Pius X-College
Voortgezet onderwijs · 2092 leerlingen
1761m
Kindcentrum Florent
Basisonderwijs · 132 leerlingen
2229m

Veelgestelde vragen

Over Julianalaan 14, Hapert

Welk energielabel heeft Julianalaan 14?

De woning aan Julianalaan 14 in Hapert heeft energielabel C.

Is €649.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €649.500 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1965 in Hapert. Met 194 m² woonoppervlak en een perceel van 334 m² is het een ruime woning, maar energielabel C betekent dat je nog wel wat aan isolatie kunt doen. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Hapert Centrum om in te wonen?

Hapert Centrum is een rustige, dorpse buurt met veel oudere bewoners. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar een supermarkt en basisschool zitten om de hoek. De omgeving is veilig, met een laag aantal misdrijven. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 20 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer. De bushaltes in de buurt zijn niet gespecificeerd, maar er rijden lijnbussen in de regio.