Standerdmolen 2
Loosbroek, Bernheze
Een royale twee-onder-één-kap in het buitengebied
Aan de Standerdmolen 2 in Loosbroek staat een ruime twee-onder-één-kapwoning uit 2012, met een woonoppervlak van 216 vierkante meter volgens de makelaar. De woning ligt in een woonwijk aan een rustige weg, midden in het buitengebied van Bernheze. Met een vraagprijs van €795.000 ligt deze woning 16% boven de gemiddelde vraagprijs van €686.250 voor twee onder een kapwoningen in Bernheze, wat deze prijs aan de hoge kant maakt.
Een woning met veel ruimte en moderne installaties
De woning telt acht kamers, waaronder vijf slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 863 kubieke meter. Volgens de makelaar is er een achtertuin en voortuin, met de tuin op het zuidwesten en bereikbaar via de achterom. Er is een aangebouwde stenen garage en een garage met carport. De woning is volledig geïsoleerd, met dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel, met vloerverwarming door het hele huis en een warmte terugwininstallatie. Het energielabel is A, een zuinig label. De BAG-registratie geeft een woonoppervlak van 250 vierkante meter, terwijl de makelaar 216 vierkante meter opgeeft.
Een rustige buurt met een dorps karakter
Met ruim duizend inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige dorpskern. Bewoners van de buurt Loosbroek geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,7, op basis van vier beoordelingen. Een bewoner noemt het "een gezellige fijne buurt", maar wijst ook op gevaarlijke inritten langs een nieuwe weg. Een ander noemt "weinig groen en trottoirs" als minpunt. De meeste woningen in de buurt zijn eengezinswoningen en koopwoningen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De PLUS-supermarkt ligt op 3,6 kilometer, en de Jumbo op 3,9 kilometer. Basisschool Sint Albertus zit op 326 meter, en er zijn meer basisscholen binnen vijf kilometer. De huisartsenpraktijk Heilaren in Heeswijk-Dinther is op 3,4 kilometer, en de Service Apotheek Heeswijk-Dinther op 3,8 kilometer. Het ziekenhuis Bernhoven in Uden ligt op 6,6 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Loosbroek, Dorpsstraat op 383 meter, met buslijn 251. Het treinstation Oss West ligt op 9,1 kilometer. De gemeente Bernheze heeft voorzieningen op fietsafstand.
Risico-indicaties op adresniveau
De risicodata op adresniveau geven een laag funderingsrisico, met zand als bodemsoort. De geluidsbelasting van wegverkeer is 47 dB Lden en van vliegverkeer 43 dB Lden, beide niet boven de geluidsnorm. Het risico op wateroverlast bij hevige regen is laag, en het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ketelaars Van Zutphen Makelaardij en Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Standerdmolen 2, Loosbroek
Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?
De vraagprijs is €795.000. Dat ligt 16% boven de gemiddelde vraagprijs van €686.250 in de buurt Loosbroek. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €2.833, terwijl deze woning op €3.681 per vierkante meter komt, gebaseerd op de makelaar-opgave van 216 vierkante meter. De prijs is daarmee aan de hoge kant.
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft deze woning?
De woning heeft acht kamers, waaronder vijf slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 863 kubieke meter. Er is een achtertuin en voortuin, met de tuin op het zuidwesten en bereikbaar via de achterom. Verder is er een aangebouwde stenen garage en een garage met carport.
Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?
Het energielabel is A, een zuinig label. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd, met dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel, met vloerverwarming door het hele huis en een warmte terugwininstallatie. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar je kunt bij label A relatief lage energiekosten verwachten.
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De openbare risicodata komen van de Atlas Leefomgeving en KCAF.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De PLUS-supermarkt ligt op 3,6 kilometer en de Jumbo op 3,9 kilometer. Basisschool Sint Albertus zit op 326 meter, en er zijn meer basisscholen binnen vijf kilometer. De huisartsenpraktijk Heilaren in Heeswijk-Dinther is op 3,4 kilometer, en de Service Apotheek Heeswijk-Dinther op 3,8 kilometer. Het ziekenhuis Bernhoven in Uden ligt op 6,6 kilometer.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
De dichtstbijzijnde bushalte is Loosbroek, Dorpsstraat op 383 meter, met buslijn 251. Het dichtstbijzijnde treinstation is Oss West, op 9,1 kilometer. Er zijn geen reistijden of bestemmingen vermeld in de gegevens, dus het is niet duidelijk hoe vaak de bus rijdt of waar die naartoe gaat.
Wat is de gemiddelde score van bewoners voor deze buurt?
Bewoners van de gemeente Bernheze geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,69, op basis van vier beoordelingen. Een bewoner noemt het "een gezellige fijne buurt", maar wijst ook op gevaarlijke inritten langs een nieuwe weg. Een ander noemt "weinig groen en trottoirs" als minpunt. Deze scores gaan over de gemeente, niet specifiek over de buurt Loosbroek.
Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?
In de buurt Loosbroek staan op dit moment vier koopwoningen te koop. De gemiddelde vraagprijs is €686.250, met een mediaan van €665.000. De prijzen lopen uiteen van €465.000 tot €950.000. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €2.833, en de gemiddelde oppervlakte is 277 vierkante meter.
Wat is het bouwjaar en wat betekent dat voor de woning?
De woning is gebouwd in 2012. Het bouwjaar is een feit en zegt niets over de onderhoudsstaat of gebreken. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinig label. Verder zijn er geen specifieke kenmerken van het bouwjaar vermeld in de gegevens.





