Twee-onder-één-kap te koop: Tuin van de Burgemeester 34, Heteren
KopenOverbetuwe2-onder-1-kapwoningenTuin van de Burgemeester 34

Tuin van de Burgemeester 34

De Haantjes-Vogelbuurt, Overbetuwe

€ 975.000
Buurt De Haantjes-Vogelbuurt, HeterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 195m²
195m² woonoppervlakte
Jumbo op 476m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Heteren

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Tuin van de Burgemeester 34 ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 195 m² en een perceel van maar liefst 1072 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar past bij het royale aanbod. Kijk ook naar andere twee onder een kapwoningen in Overbetuwe voor een vergelijking.

De Haantjes-Vogelbuurt

De buurt De Haantjes-Vogelbuurt is een rustige, groene wijk in Heteren. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. De buurt heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (20 misdrijven) en veel groen in de omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. De Koningin Julianaschool en Basisschool Tuin 17 liggen op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen is de Jumbo het dichtstbij, maar ook PLUS en Albert Heijn zijn binnen tien minuten rijden. De gemeente Overbetuwe biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Remko Stevens Makelaardij BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 5.000
Woonoppervlakte195m²
Perceeloppervlakte1072m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA+
BuurtDe Haantjes-Vogelbuurt
WijkKern Heteren
GemeenteOverbetuwe

Locatie

Tuin van de Burgemeester 34, Heteren

Buurt statistieken

Gegevens uit De Haantjes-Vogelbuurt

Inwoners1.005
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Beemdhof 38
476m
PLUS
Wilgenpas 15
2685m
SPAR
Utrechtseweg 45
2865m

Scholen

18 binnen 5 km

Koningin Julianaschool Heteren
Basisonderwijs · 186 leerlingen
213m
Basisschool Tuin 17
Basisonderwijs · 172 leerlingen
213m
Airborneschool
Basisonderwijs · 153 leerlingen
3092m

Veelgestelde vragen

Over Tuin van de Burgemeester 34, Heteren

Welk energielabel heeft Tuin van de Burgemeester 34?

De woning aan Tuin van de Burgemeester 34 in Heteren heeft energielabel A+.

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar gezien het royale perceel van 1072 m² en het energielabel A+ is het niet onredelijk. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een minder groot perceel.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1072 m², wat erg ruim is voor een twee-onder-één-kapwoning. Je hebt een grote tuin, mogelijkheden voor een schuur of extra buitenruimte. De precieze indeling en mogelijkheden hangen af van het bestemmingsplan, maar de ruimte biedt veel opties.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen laag zijn, zeker in vergelijking met oudere woningen. Dit label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.