Vrijstaande woning te koop: Amsterdamseweg 248, Arnhem
KopenArnhemVrijstaande woningenAmsterdamseweg 248

Amsterdamseweg 248

West van Schaarsbergen, Arnhem

€ 1.000.000
Buurt West van Schaarsbergen, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 351m²
351m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Arnhem

Deze vrijstaande woning aan de Amsterdamseweg ligt in een bosrijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 351 m² woonoppervlak en een perceel van 1367 m² is er volop ruimte voor een gezin of voor wie graag thuis werkt. De woning uit 1962 heeft energielabel C en is te koop voor €1.000.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Arnhem is de prijs marktconform voor een huis van deze omvang.

Buurt West van Schaarsbergen

De buurt West van Schaarsbergen is een rustige, groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde leeftijd van rond de 50 jaar. Een bewoner zegt: "Onze buurt is heel erg rustig en er wonen heel veel andere ook bij mij wat het heel gezellig maakt." De buurt West van Schaarsbergen heeft een lage stedelijkheidsgraad, met veel eengezinswoningen en een rustig karakter.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de SPAR express, op een paar minuten rijden, of bij de Albert Heijn op ruim twee kilometer. Voor schoolgaande kinderen is de Bernulphusschool op loopafstand, en ook basisscholen als De Paasberg en 't Panorama zijn binnen een kwartier fietsen. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bell Makelaardij en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 2.849
Woonoppervlakte351m²
Perceeloppervlakte1367m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtWest van Schaarsbergen
WijkSchaarsbergen
GemeenteArnhem

Locatie

Amsterdamseweg 248, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Elise van Beers
20-05-2025
Super fijn en rustig

Onze buurt is heel erg rustig en er wonen heel veel andere ook bij mij wat het heel gezellig maakt

Buurt statistieken

Gegevens uit West van Schaarsbergen

Inwoners640
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

10 binnen 5 km

SPAR express
Slenkweg 1
1764m
Albert Heijn
Pastoor Bruggemanlaan 1
2452m
Coop
Utrechtseweg 94
2633m

Scholen

22 binnen 5 km

Lichtenbeek
Speciaal onderwijs · 362 leerlingen
630m
Sgm. so/vso De Brouwerij
Speciaal onderwijs · 114 leerlingen
1892m
Bernulphusschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
2342m

Veelgestelde vragen

Over Amsterdamseweg 248, Arnhem

Welk energielabel heeft Amsterdamseweg 248?

De woning aan Amsterdamseweg 248 in Arnhem heeft energielabel C.

Is €1.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.000.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 351 m² met een perceel van 1367 m² in deze bosrijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar door de ruime opzet en de rustige ligging is dit een eerlijke prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan de Amsterdamseweg, een doorgaande weg die Arnhem verbindt met omliggende plaatsen. Het treinstation van Arnhem ligt op 4,8 km afstand, dus met de auto ben je er in een paar minuten. De bushaltes in de buurt bieden verbindingen met het centrum.