Vrijstaande woning te koop: Charles Darwinstraat 9, Almere
Onder bod
KopenAlmereVrijstaande woningenCharles Darwinstraat 9

Charles Darwinstraat 9

Oosterwold Noord, Almere

€ 897.500
Buurt Oosterwold Noord, AlmereBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 2023 staat in Oosterwold Noord, een buurt in Almere die nog volop in ontwikkeling is. Met 198 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3189 m² is dit een woning waar je echt de ruimte hebt. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €897.500 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Almere met een dergelijk perceel.

Oosterwold Noord: rust en ruimte

De buurt Oosterwold Noord is een landelijke wijk waar veel eengezinswoningen staan. Het is er rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 183, dat is niet stedelijk. De meeste woningen zijn koopwoningen (89%), en er wonen relatief veel gezinnen. Er zijn nog geen buurtreviews beschikbaar, dus je kunt zelf een beeld vormen door een wandeling te maken.

Dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij Lidl (op ruim twee kilometer) of Albert Heijn (op drie kilometer). Basisscholen zoals De Verwondering en Algemeen Bijzondere Basisschool Het Universum liggen op ongeveer een kilometer afstand. De gemeente Almere biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 6,3 km en een park op 1,6 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Interhouse makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 897.500
Prijs per m²€ 4.533
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte3189m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtOosterwold Noord
WijkOosterwold
GemeenteAlmere

Locatie

Charles Darwinstraat 9, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterwold Noord

Inwoners2.195
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Daniël Goedkoopstraat 21
2260m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
2755m
Albert Heijn
Juan Grisstraat 44
2986m

Scholen

39 binnen 5 km

De Verwondering
Basisonderwijs · 303 leerlingen
1111m
Algemeen Bijzondere Basisschool Het Universum
Basisonderwijs · 418 leerlingen
1177m
Montessori Campus 0-18 PO
Basisonderwijs · 115 leerlingen
1493m

Veelgestelde vragen

Over Charles Darwinstraat 9, Almere

Welk energielabel heeft Charles Darwinstraat 9?

De woning aan Charles Darwinstraat 9 in Almere heeft energielabel A+++.

Is €897.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €897.500 is aan de hoge kant, maar dat komt vooral door het enorme perceel van 3189 m². Vrijstaande woningen in Almere met een dergelijk perceel zijn zeldzaam. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2023 maken de woning ook energiezuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat vergelijkbare woningen in de buurt hebben opgebracht.

Hoe is de bereikbaarheid van Oosterwold Noord?

Oosterwold Noord ligt in een landelijk gebied. Het treinstation van Almere is 6,3 km verderop. Met de auto ben je snel op de snelweg. De omgevingsadressendichtheid is laag, dus het is er rustig. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen moet je een paar kilometer reizen.