Vrijstaande woning te koop: De Crimpen 12, Akersloot

De Crimpen 12

Akersloot Oost, Castricum

€ 819.000
Buurt Akersloot Oost, AkerslootBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 174m²
24% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 224 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 34 dagen
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1916 combineert oude charme met moderne zuinigheid. Met 174 m² woonoppervlak en een perceel van 372 m² is er ruimte voor een gezin. Het energielabel A is opvallend voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €819.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Castricum.

De buurt: Akersloot Oost

Akersloot Oost is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koop en het aandeel gezinnen met kinderen is aanzienlijk. De buurt Akersloot Oost heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, om de hoek. Ook Kindcentrum De Brug is twee straten verder. Een park of plantsoen vind je naast de deur. De gemeente Castricum biedt verder ruime recreatiemogelijkheden.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KRK Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 819.000
Prijs per m²€ 4.707
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte372m²
Bouwjaar1916
EnergielabelA
BuurtAkersloot Oost
WijkAkersloot
GemeenteCastricum

Locatie

De Crimpen 12, Akersloot

Buurt statistieken

Gegevens uit Akersloot Oost

Inwoners1.680
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Akersloot Oost

Woningvoorraad683
Gem. WOZ-waarde€ 505.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Raadhuisweg 3
819m
Albert Heijn
Vuurbaak 1
2952m
Dekamarkt
Berkenlint 3
3195m

Scholen

19 binnen 5 km

Kindcentrum De Brug
Basisonderwijs · 224 leerlingen
517m
Kindcentrum Rembrandt
Basisonderwijs · 154 leerlingen
1074m
Kindcentrum De Kerkuil
Basisonderwijs · 391 leerlingen
2677m

Veelgestelde vragen

Over De Crimpen 12, Akersloot

Welk energielabel heeft De Crimpen 12?

De woning aan De Crimpen 12 in Akersloot heeft energielabel A.

Is €819.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 33% boven het buurtgemiddelde van €617.000, maar het is ook de duurste van de vier koopwoningen die nu in Akersloot Oost te koop staan. De woning heeft een groot perceel, een hoog energielabel en een karakteristiek bouwjaar, wat de prijs kan verklaren. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn gemiddeld voor €530.800 verkocht, al zijn die gemiddeld kleiner.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A uit 1916?

Energielabel A is zeer zuinig, ook voor een woning uit 1916. Dat betekent dat er goede isolatie, dubbel glas en een efficiënte verwarming zijn aangebracht. De stookkosten zullen relatief laag zijn, al hangt het exacte verbruik af van je eigen gebruik.