Vrijstaande woning te koop: Schipperslaan 2, Heiloo
KopenHeilooVrijstaande woningenSchipperslaan 2

Schipperslaan 2

De Volkstuinen, Heiloo

€ 815.000
Buurt De Volkstuinen, HeilooBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 192m²
192m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning uit 1920 staat op een ruim perceel van 1500 m², midden in het groen. Met 192 m² woonoppervlak is er volop ruimte. De woning wordt via meerdere kanalen aangeboden voor € 815.000, een prijs die past bij de royale kavel en het karakter van het huis. Bekijk ook vrijstaande woningen in Heiloo voor vergelijkbaar aanbod.

De Volkstuinen: rustig en groen

De buurt De Volkstuinen is een kleine, rustige wijk met veel groen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. De buurt De Volkstuinen heeft een lage misdaadcijfer en een park op loopafstand. Het is een plek waar je elkaar kent.

Dagelijks leven in Heiloo

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt of Vomar, beide op ongeveer 15 minuten lopen. Ook zijn er basisscholen zoals De Zuidwester en Elckerlyc om de hoek. De gemeente Heiloo biedt verder een treinstation op 2 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hopman Woonmakelaars Heiloo op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 815.000
Prijs per m²€ 4.245
Woonoppervlakte192m²
Perceeloppervlakte1500m²
Bouwjaar1920
BuurtDe Volkstuinen
WijkHeiloo Zuid-West
GemeenteHeiloo

Locatie

Schipperslaan 2, Heiloo

Buurt statistieken

Gegevens uit De Volkstuinen

Inwoners105
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Dekamarkt
Berkenlint 3
1584m
Vomar
Stationsplein 34
1589m
Ekoplaza
Stationsplein 28
1589m

Scholen

30 binnen 5 km

De Zuidwester
Basisonderwijs · 127 leerlingen
1146m
Elckerlyc Basisschool voor Freinetonderwijs
Basisonderwijs · 156 leerlingen
1257m
Kindcentrum Willibrord
Basisonderwijs · 166 leerlingen
1257m

Veelgestelde vragen

Over Schipperslaan 2, Heiloo

Is € 815.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 815.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 1920 met een perceel van 1500 m² in Heiloo. De prijs per m² is ongeveer € 4.245, wat gebruikelijk is voor dit type woning in de regio. Het ruime perceel en de rustige buurt dragen bij aan de waarde.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Heiloo, op 2,1 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de N9 en A9. Openbaar vervoer is beperkt, maar het station biedt verbindingen naar Alkmaar en Amsterdam. De buurt is rustig en groen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1920?

Een woning uit 1920 kan vragen om onderhoud aan fundering, dak en isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar oudere huizen hebben vaak minder goede isolatie. De woning heeft een groot perceel, dus ook tuinonderhoud is een punt.