Vrijstaande woning te koop: Engelstilstraat 24, Winschoten
KopenOldambtVrijstaande woningenEngelstilstraat 24

Engelstilstraat 24

Winschoten-Centrum, Oldambt

€ 442.500
Buurt Winschoten-Centrum, WinschotenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Winschoten

Deze vrijstaande woning uit 1910 combineert oude charme met een modern energielabel A. Met 136 m² woonoppervlak en een perceel van 74 m² biedt het een fijne basis in het centrum van Winschoten. De vraagprijs van €442.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Oldambt, maar het energielabel en de ligging maken het een bijzondere optie.

Winschoten-Centrum: levendig en dorps

De buurt Winschoten-Centrum is een mix van voorzieningen en rust. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,6. Een bewoner zegt: "Zelf heb ik ruim 20 jaar met plezier in deze buurt gewoond. Altijd van genoten, gezellige sfeer. Iedereen kent ons." Een ander noemt het "gezellig en alles dichtbij". In de buurt wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden, en de sfeer is gemoedelijk.

Dagelijkse leven om de hoek

Voor je boodschappen loop je twee straten verder naar Jumbo of Aldi. Ook scholen zijn dichtbij: CBS Maranatha en Basisschool De Leilinde zitten om de hoek. Het station is tien minuten lopen. De gemeente Oldambt biedt een mooie mix van stadsgemak en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 442.500
Prijs per m²€ 3.254
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte74m²
Bouwjaar1910
EnergielabelA
BuurtWinschoten-Centrum
WijkWinschoten
GemeenteOldambt

Locatie

Engelstilstraat 24, Winschoten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.1
Bob
09-09-2023
Prachtige buurt

Zelf heb ik ruim 20 jaar met plezier in deze buurt gewoond. Altijd van genoten, gezellige sfeer. Iedereen kent ons. Alle verzieningen zijn dichtbij. Zelf het station is aan het einde van de straat. Groningers zijn erg aardig, maar er is een barriere om te overtreden. Als mensen hier zouden willen wonen moeten zij zeker hier bewust van zijn

8.1
Aaron
09-06-2023
Gezellig en alles dichtbij

Winschoten is een gezellige plek met veel mensen, winkels en een mooi centrum. Qua geluidsoverlast valt het reuze mee (zelf woon ik net naast het centrum) en alles is mooi dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Winschoten-Centrum

Inwoners4.500
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Winschoten-Centrum

Woningvoorraad2.529
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Heemskerkstraat 56
279m
Aldi
Heemskerkstraat 55
335m
Ekoplaza
Venne 7B-9
730m

Scholen

20 binnen 5 km

CBS Maranatha
Basisonderwijs · 181 leerlingen
367m
Basisschool De Leilinde - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 74 leerlingen
462m
de Meentschool, openbare (V)SO school voor ZML
Speciaal onderwijs · 106 leerlingen
595m

Veelgestelde vragen

Over Engelstilstraat 24, Winschoten

Welk energielabel heeft Engelstilstraat 24?