Vrijstaande woning te koop: Gralda 5K153, Menaam

Gralda 5K153

Buitengebied Menaam, Waadhoeke

€ 119.500
Buurt Buitengebied Menaam, MenaamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Gralda in Menaam ademt rust en ruimte. Met 146 vierkante meter woonoppervlak op een perceel van 673 vierkante meter is er volop plek. Het huis uit 2005 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €119.500 is scherp voor een vrijstaande woning in deze regio, zeker vergeleken met andere vrijstaande woningen in Waadhoeke.

Buitengebied Menaam: landelijk wonen

De buurt Buitengebied Menaam is dunbevolkt met 220 inwoners. Het is een plek waar je elkaar kent: bijna de helft van de huishoudens bestaat uit gezinnen met kinderen. De omgeving is rustig, met veel groen en ruimte. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 155 per vierkante kilometer.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, op een paar minuten fietsen. Ook de basisscholen IKC Eben Haëzer en OBS De Romte zijn om de hoek. Het dorp Menaam zelf biedt basisvoorzieningen, terwijl de gemeente Waadhoeke zorgt voor een ruim aanbod aan voorzieningen in de regio.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Miedema Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 119.500
Prijs per m²€ 818
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte673m²
Bouwjaar2005
BuurtBuitengebied Menaam
WijkMenaam
GemeenteWaadhoeke

Locatie

Gralda 5K153, Menaam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Menaam

Inwoners220
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Poiesz
Moolnersrak 8 A
1312m
Poiesz
De Terp 26
1867m
Poiesz
Hôfsleane 65A
3981m

Scholen

9 binnen 5 km

IKC Eben Haëzer
Basisonderwijs · 156 leerlingen
1004m
OBS De Romte
Basisonderwijs · 54 leerlingen
1436m
IKC it Anker
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1782m

Veelgestelde vragen

Over Gralda 5K153, Menaam

Is €119.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, de vraagprijs van €119.500 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 146 m² uit 2005. In de regio Waadhoeke liggen prijzen voor vergelijkbare woningen vaak hoger. Het perceel van 673 m² is ruim. De prijs lijkt marktconform, maar het is goed om te weten dat er geen actuele verkoopcijfers in de buurt beschikbaar zijn.

Hoe is het leven in Buitengebied Menaam?

Het buitengebied van Menaam is rustig en landelijk. Er wonen vooral gezinnen en ouderen. De buurt heeft 220 inwoners en een lage bebouwingsdichtheid. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op fietsafstand. Het is een fijne plek voor wie van ruimte en natuur houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. IKC Eben Haëzer ligt op ongeveer 1 km, OBS De Romte op 1,4 km en IKC it Anker op 1,8 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een grotere plaats, op ongeveer 8 km afstand.

Wat is de dichtstbijzijnde supermarkt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Poiesz op ongeveer 1,3 km afstand. Binnen 5 km zijn er nog twee andere Poiesz-vestigingen. Voor een groter aanbod kun je naar de Coop in een naburig dorp, op 6,3 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6 km afstand. Dat is prima voor een buitengebied. Met de auto ben je snel op de grotere wegen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 2005?

Een woning uit 2005 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud nodig dan oudere huizen. Denk aan goed onderhouden installaties en isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar label A of B is gebruikelijk voor die bouwperiode. Laat een bouwtechnische keuring doen voor zekerheid.