Vrijstaande woning te koop: Hexelseweg 80-366, Hoge Hexel
KopenWierdenVrijstaande woningenHexelseweg 80-366

Hexelseweg 80-366

Verspreide huizen Hooge-Hexel, Wierden

€ 119.000
Buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel, Hoge HexelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 191m²
191m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hoge Hexel

Deze vrijstaande woning aan de Hexelseweg 80-366 ligt in het buitengebied van Hoge Hexel, een dorp in de gemeente Wierden. Het huis ademt de sfeer van een landelijke levensstijl, met een woonoppervlak van 191 m² en een perceel van maar liefst 1490 m². De woning uit 1960 biedt volop mogelijkheden voor wie van ruimte en privacy houdt. Met een vraagprijs van €119.000 is dit een opvallend scherp geprijsde optie, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Wierden.

De buurt: Verspreide huizen Hooge-Hexel

De buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel is een rustige, landelijke omgeving met ongeveer 800 inwoners. De buurt kenmerkt zich door een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het platteland overheerst. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, vind je op ruim vier kilometer afstand, een kort ritje met de auto. Ook Lidl, Aldi en PLUS zijn binnen vijf kilometer bereikbaar. Voor schoolgaande kinderen is er CBS De Driesprong op ongeveer twee kilometer afstand, een kleine basisschool. Andere scholen in de buurt zijn Christelijke basisschool De Ark en Basisschool de Bron. De gemeente Wierden biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,6 km en een huisartsenpraktijk op 4 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed en Vastgoed Nederland. De vraagprijs van €119.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning met een dergelijk perceel, dus het is goed om snel te reageren als je interesse hebt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 119.000
Prijs per m²€ 623
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte1490m²
Bouwjaar1960
BuurtVerspreide huizen Hooge-Hexel
WijkHooge-Hexel
GemeenteWierden

Locatie

Hexelseweg 80-366, Hoge Hexel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hooge-Hexel

Inwoners800
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Krijgerstraat 74
4224m
Lidl
Westeinde 123
4292m
Aldi
Westeinde 31
4616m

Scholen

15 binnen 5 km

CBS De Driesprong
Basisonderwijs · 51 leerlingen
1958m
Christelijke basisschool De Ark
Basisonderwijs · 132 leerlingen
2883m
Basisschool de Bron
Basisonderwijs · 79 leerlingen
3004m

Veelgestelde vragen

Over Hexelseweg 80-366, Hoge Hexel

Is €119.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, de vraagprijs van €119.000 is opvallend laag voor een vrijstaande woning met 191 m² woonoppervlak en een perceel van 1490 m². Ter vergelijking: in de gemeente Wierden liggen de prijzen voor vrijstaande woningen doorgaans hoger. Het kan zijn dat de woning verouderd is of dat er onderhoud nodig is, maar de prijs is zeker scherp.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoge Hexel?

Hoge Hexel ligt in een landelijk gebied in Overijssel. Het treinstation bevindt zich op 3,6 km afstand, wat goed te doen is met de fiets of auto. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud is er te verwachten bij een woning uit 1960?

Een woning uit 1960 kan verouderde installaties hebben, zoals de cv-ketel, elektra en leidingen. Ook isolatie is vaak niet meer van deze tijd. Een bouwtechnische keuring kan inzicht geven in de te verwachten kosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen een straal van 5 km. De dichtstbijzijnde is CBS De Driesprong op 1,9 km, gevolgd door Christelijke basisschool De Ark op 2,9 km en Basisschool de Bron op 3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats, zoals Wierden of Almelo, op ongeveer 5,6 km afstand.

Wat is de sfeer in de buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel?

De buurt is rustig en landelijk, met veel eengezinswoningen en een lage bebouwingsdichtheid. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De omgeving is groen en er is weinig criminaliteit (20 misdrijven in totaal). Het is een plek waar je tot rust kunt komen, maar voorzieningen zijn op afstand.

Kan ik een hypotheek krijgen voor deze woning?