Hummelstraat 1
Kern Sas van Gent, Terneuzen
Een vrijstaande bungalow in Sas van Gent
Aan de Hummelstraat, een rustige weg in een woonwijk, staat deze vrijstaande bungalow uit 1968. Met 116 vierkante meter woonoppervlak volgens de BAG-registratie en 90 vierkante meter volgens de makelaar, is het een compacte woning op een perceel van 332 vierkante meter (BAG) of 438 vierkante meter (makelaar). De vraagprijs van €225.000 ligt 31% onder het buurtgemiddelde van €323.959, waarmee deze woning scherp geprijsd is. Het aanbod van vrijstaande woningen in Terneuzen is beperkt, dus dit is een kans om te overwegen.
De woning zelf
Deze bungalow heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning heeft een inhoud van 515 kubieke meter en beschikt over een achtertuin van 162 vierkante meter op het westen. Er is een aangebouwde stenen garage. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie en wordt hij verwarmd via een c.v.-ketel en gaskachels. Het energielabel is F, het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De woning is in volle eigendom.
Kern Sas van Gent
Met ruim 3.500 inwoners is Kern Sas van Gent een dorpskern waar 24% van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03 op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", terwijl een ander aangeeft dat "buren voor elkaar klaarstaan" en dat er "veel groen" is, maar ook dat de supermarkt uit het dorp is verdwenen. Het aantal misdrijven ligt op 105 per jaar, een cijfer dat je zelf kunt duiden.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Albert Heijn en Lidl liggen beide op ongeveer 800 meter, om de hoek dus. Basisschool De Statie is op 572 meter, twee straten verder. De huisartsenpraktijk in Sas van Gent zit op 656 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Sas van Gent, Suikerplein op 292 meter, met de lijnen 511, 513 en 606. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 37,8 kilometer, dus je bent vooral op de auto of bus aangewezen. Binnen de gemeente Terneuzen vind je verder voorzieningen als een ziekenhuis op 9,9 kilometer.
WOZ en adresgegevens
De WOZ-waarde van deze woning is vastgesteld op €230.000 per 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 2% onder deze WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 44% gestegen, van €160.000 naar €230.000. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 51 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl industriegeluid met 46 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie voor deze postcode. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd en het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Reham Makelaars en Reham makelaars & taxateurs.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Hummelstraat 1, Sas Van Gent
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €225.000 ligt 2% onder de WOZ-waarde van €230.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 44% gestegen, van €160.000 naar €230.000. De vraagprijs is daarmee lager dan de laatste taxatie, maar wat dat betekent voor de uiteindelijke verkoopprijs is aan de markt.
Wat is de indeling van deze bungalow?
Deze vrijstaande bungalow heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning heeft een inhoud van 515 kubieke meter en een achtertuin van 162 vierkante meter op het westen. Er is een aangebouwde stenen garage. Volgens de makelaar is er dakisolatie en wordt de woning verwarmd via een c.v.-ketel en gaskachels. De woonoppervlakte verschilt per bron: de BAG-registratie geeft 116 vierkante meter, de makelaar 90 vierkante meter.
Wat betekent energielabel F voor deze woning?
Energielabel F is het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, maar dat staat los van het label. In de buurt heeft 27,1% van het koopaanbod een label D of lager, dus dit label is niet uitzonderlijk voor de omgeving.
Hoe is het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico op dit adres is gemiddeld, volgens openbare risicodata van KCAF. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1968 op kleigrond, wat mogelijk houten palen of een ondiepe fundering betekent. In dit postcodegebied is 80% van de panden gebouwd vóór 1970. Het is aan jou om te bepalen of je hier verder onderzoek naar wilt doen.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Albert Heijn en Lidl liggen beide op ongeveer 800 meter afstand. Basisschool De Statie zit op 572 meter en de huisartsenpraktijk in Sas van Gent op 656 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Sas van Gent, Suikerplein op 292 meter, met de lijnen 511, 513 en 606. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 37,8 kilometer. Een apotheek zit in Axel, op 9,3 kilometer, en het ziekenhuis De Honte in Terneuzen op 9,9 kilometer.
Hoe is de buurt Kern Sas van Gent?
Kern Sas van Gent heeft ruim 3.500 inwoners, waarvan 24% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03 op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", terwijl een ander aangeeft dat "buren voor elkaar klaarstaan" en dat er "veel groen" is, maar ook dat de supermarkt uit het dorp is verdwenen. Het aantal misdrijven ligt op 105 per jaar.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
Deze advertentie vermeldt geen specifieke woningdetails zoals de staat van het onderhoud of de exacte indeling. Daardoor is het lastig om een volledig beeld te krijgen van de woning. De basisgegevens zoals bouwjaar, energielabel en oppervlakte zijn wel bekend, maar voor meer details zul je contact moeten opnemen met de makelaar. Wat er niet in de advertentie staat, is niet te achterhalen uit de beschikbare data.





