Vrijstaande woning te koop: Leemzeulder 6, Laren
KopenLarenVrijstaande woningenLeemzeulder 6

Leemzeulder 6

Zwarte Berg, Laren

€ 3.250.000
Buurt Zwarte Berg, LarenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 306m²
306m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Leemzeulder 6 in Laren ademt de sfeer van een landgoed. Met een woonoppervlak van 306 m² en een perceel van 1445 m² is er ruimte in overvloed. Het bouwjaar 1907 geeft het huis een klassieke uitstraling, al is het energielabel E. De vraagprijs van €3.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Laren.

De buurt Zwarte Berg

De woning ligt in de buurt Zwarte Berg, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 730 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenwonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 98% van de woningen is eengezinswoning, en 89% is koop.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn of Jumbo, beide op tien minuten lopen. Voor de kinderen is er basisschool Openbare Basisschool Blaricum op loopafstand, en voortgezet onderwijs De Fontein op twee straten verder. De gemeente Laren biedt verder een restaurant om de hoek en een park op tien minuten lopen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Gouden Makelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.250.000
Prijs per m²€ 10.621
Woonoppervlakte306m²
Perceeloppervlakte1445m²
Bouwjaar1907
EnergielabelE
BuurtZwarte Berg
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Leemzeulder 6, Laren

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwarte Berg

Inwoners730
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
1092m
Jumbo
Plein 1945 3
1122m
Albert Heijn
Huizerweg 8
1807m

Scholen

60 binnen 5 km

Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
1680m
De Fontein
Voortgezet onderwijs · 459 leerlingen
2305m
Merlin
Basisonderwijs · 93 leerlingen
2462m

Veelgestelde vragen

Over Leemzeulder 6, Laren

Welk energielabel heeft Leemzeulder 6?

De woning aan Leemzeulder 6 in Laren heeft energielabel E.

Is €3.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.250.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Laren. Het perceel is met 1445 m² ruim, en het bouwjaar 1907 geeft karakter. Het energielabel E betekent wel dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Laren, een dorp in het Gooi. Het treinstation is 5,6 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 711, wat duidt op een rustige, groene omgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1907?

Een woning uit 1907 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Het energielabel E wijst op matige isolatie. Denk aan mogelijke aanpassingen zoals dubbel glas of een nieuwe cv-ketel.