Vrijstaande woning te koop: Maliskampse Hoeve 2, Rosmalen
KopenDen BoschVrijstaande woningenMaliskampse Hoeve 2

Maliskampse Hoeve 2

Het Vinkel, Den Bosch

€ 2.145.000
Buurt Het Vinkel, RosmalenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 426m²
426m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Het Vinkel

Deze vrijstaande woning aan de Maliskampse Hoeve 2 in Rosmalen ademt rust en luxe. Met 426 m² woonoppervlak en een perceel van 1145 m² is er volop ruimte voor een gezin dat van privacy houdt. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De prijs van €2.145.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Den Bosch.

Het Vinkel: een kleine, rustige buurt

Het Vinkel is een buitengebied met slechts 115 inwoners en 51 woningen, bijna allemaal eengezinswoningen. De buurt is overwegend koop (84%) en heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Het is er stil en groen, met een park of plantsoen op 1,6 km. De buurt Het Vinkel is niet dichtbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 119. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, kindvriendelijke omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,1 km, PLUS op 2,4 km of Jumbo op 2,5 km. Basisschool De Masten is het dichtstbij, op 1,1 km, en ook Kindcentrum De Troubadour (2,2 km) en Theresiaschool (2,0 km) zijn opties. Het treinstation ligt op 4,4 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Boumij Makelaars op Funda en Boumij Makelaars zelf.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.145.000
Prijs per m²€ 5.035
Woonoppervlakte426m²
Perceeloppervlakte1145m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA+++
BuurtHet Vinkel
WijkRosmalen-Zuid
GemeenteDen Bosch

Locatie

Maliskampse Hoeve 2, Rosmalen

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Vinkel

Inwoners115
Mannen52%
Vrouwen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Molenhoekpassage 5
2117m
PLUS
Mercuriusplein 30
2430m
Jumbo
Mercuriusplein 67
2450m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool De Masten
Basisonderwijs · 149 leerlingen
1056m
Educatief Centrum 't Sparrenbos
Basisonderwijs · 352 leerlingen
1889m
Theresiaschool
Basisonderwijs · 485 leerlingen
1989m

Veelgestelde vragen

Over Maliskampse Hoeve 2, Rosmalen

Welk energielabel heeft Maliskampse Hoeve 2?

De woning aan Maliskampse Hoeve 2 in Rosmalen heeft energielabel A+++.

Is €2.145.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.145.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 426 m² woonoppervlak, het perceel van 1145 m² en het energielabel A+++ is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze klasse. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurt, maar in de gemeente Den Bosch liggen vrijstaande woningen met dit formaat vaak in een vergelijkbare prijsklasse.

Hoe is de bereikbaarheid van Het Vinkel?

Het Vinkel is een rustig buitengebied. Het treinstation ligt op 4,4 km, dus je bent met de auto of fiets snel in Rosmalen of Den Bosch. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 3,1 km, dus een auto is handig voor de dagelijkse boodschappen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 2017?