Vrijstaande woning te koop: Oevermansweg 16, Emmen
KopenEmmenVrijstaande woningenOevermansweg 16

Oevermansweg 16

Industrieterrein Bargermeer, Emmen

€ 975.000
Buurt Industrieterrein Bargermeer, EmmenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 333m²
333m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Oevermansweg 16 in Emmen ademt ruimte en rust. Met 333 m² woonoppervlak en een perceel van 1503 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Emmen.

De buurt: Industrieterrein Bargermeer

De woning ligt in de buurt Industrieterrein Bargermeer, een rustige en groene omgeving. De buurt telt slechts 30 inwoners, met een mix van huishoudens zonder en met kinderen. Het is een plek waar je de stilte en ruimte kunt waarderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de lage dichtheid en het groene karakter spreken voor zich.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Aldi, beide op ongeveer twee straten verder. Ook SPAR is om de hoek. Scholen zijn goed bereikbaar: basisscholen en voortgezet onderwijs vind je op tien minuten lopen, zoals het Carmelcollege Emmen. De gemeente Emmen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schelhaas Makelaardij b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 2.928
Woonoppervlakte333m²
Perceeloppervlakte1503m²
Bouwjaar1965
EnergielabelA
BuurtIndustrieterrein Bargermeer
WijkKern Emmen Industrieterreinen
GemeenteEmmen

Locatie

Oevermansweg 16, Emmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein Bargermeer

Inwoners30
Mannen67%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Statenweg 33
1734m
Aldi
Peyserhof 2
1778m
SPAR
Splitting 156
1935m

Scholen

42 binnen 5 km

VSO Thriantaschool
Speciaal onderwijs · 89 leerlingen
1259m
Openbare School voor Speciaal Basisonderwijs De Catamaran
Speciaal onderwijs · 161 leerlingen
1445m
PRO Emmen
Voortgezet onderwijs · 337 leerlingen
1640m

Veelgestelde vragen

Over Oevermansweg 16, Emmen

Welk energielabel heeft Oevermansweg 16?

De woning aan Oevermansweg 16 in Emmen heeft energielabel A.

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met 333 m² woonoppervlak en een groot perceel van 1503 m² in een rustige buurt. Het energielabel A is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in Emmen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig buitengebied van Emmen. Het treinstation is op 4 km afstand, dus met de auto of fiets ben je er zo. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 1,8 km, goed te doen met de fiets. Voorzieningen zoals scholen en huisartsen zijn binnen 2,5 km bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?