Vrijstaande woning te koop: Opperduit 334, Lekkerkerk

Opperduit 334

Opperduit, Krimpenerwaard

€ 1.475.000
Buurt Opperduit, LekkerkerkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 545m²
545m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landhuis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1928 ademt rust en ruimte. Met 545 m² woonoppervlak op een perceel van 5774 m² is het een plek waar je echt tot jezelf komt. De woning ligt in het buitengebied van Lekkerkerk, omgeven door groen. De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Krimpenerwaard.

Opperduit: rustig en landelijk

De buurt Opperduit is een kleine, landelijke kern met 620 inwoners. Het is er stil en groen. De meeste huizen zijn koopwoningen en er wonen veel gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel eengezinswoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je in een paar minuten in Lekkerkerk. Albert Heijn en Coop liggen op ruim een kwartier lopen. Ook scholen zijn dichtbij: obs Koningin Wilhelmina en CBS Eben-Haëzer zitten op loopafstand. De gemeente Krimpenerwaard biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op een paar kilometer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 2.706
Woonoppervlakte545m²
Perceeloppervlakte5774m²
Bouwjaar1928
EnergielabelC
BuurtOpperduit
WijkLekkerkerk
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Opperduit 334, Lekkerkerk

Buurt statistieken

Gegevens uit Opperduit

Inwoners620
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkweg 100
1765m
Coop
Raadhuisplein 9
1871m
SPAR
Kerkstraat 8-10
2292m

Scholen

14 binnen 5 km

obs Koningin Wilhelmina
Basisonderwijs · 253 leerlingen
1627m
Scholengroep Driestar-Wartburg, Lekkerkerk
Voortgezet onderwijs · 549 leerlingen
1833m
CBS. Eben-Haëzer
Basisonderwijs · 136 leerlingen
1841m

Veelgestelde vragen

Over Opperduit 334, Lekkerkerk

Welk energielabel heeft Opperduit 334?

De woning aan Opperduit 334 in Lekkerkerk heeft energielabel C.

Is €1.475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.475.000 is fors, maar past bij de enorme oppervlakte van 545 m² en het perceel van 5774 m². Vrijstaande woningen in Krimpenerwaard met zoveel grond zijn schaars. De prijs is aan de hoge kant, maar niet ongebruikelijk voor een dergelijk object. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om een beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Opperduit?

Opperduit ligt landelijk, maar met de auto ben je snel op de snelweg. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 15,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (264), wat aangeeft dat het er rustig is.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1928?

Een woning uit 1928 heeft vaak karakteristieke details, maar vergt ook onderhoud. Denk aan houten kozijnen, dak en leidingen. Het energielabel C is redelijk voor een huis van die leeftijd, maar isolatie kan beter.