Vrijstaande woning te koop: Scheepswerflaan 283, Raamsdonksveer
KopenGeertruidenbergVrijstaande woningenScheepswerflaan 283

Scheepswerflaan 283

Raamsdonksveer, Geertruidenberg

€ 900.000
Buurt Raamsdonksveer, RaamsdonksveerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 282m²
282m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Lidl op 336m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Scheepswerflaan in Raamsdonksveer ademt historie. Gebouwd in 1927, met een woonoppervlak van 282 m² en een perceel van 385 m². De vraagprijs van €900.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere vrijstaande woningen in Geertruidenberg.

Raamsdonksveer: rustig en dorps

De buurt Raamsdonksveer scoort een 8,09 op basis van drie beoordelingen. " Een ander: "Gezellige leuke vriendelijke buurt." Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen. Meer over de buurt Raamsdonksveer.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Lidl of Albert Heijn. Ook Jumbo en PLUS zijn op loopafstand. Basisscholen als bs de Wilsdonck en Openbare Basisschool De Radonkel zitten om de hoek. Het Dongemond College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Geertruidenberg biedt verder nog voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 3.191
Woonoppervlakte282m²
Perceeloppervlakte385m²
Bouwjaar1927
EnergielabelG
BuurtRaamsdonksveer
WijkRaamsdonksveer
GemeenteGeertruidenberg

Locatie

Scheepswerflaan 283, Raamsdonksveer

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.1
AS
10-04-2025
Een saaie boel waar niks gebeurt ideaal voor een rustig leven

Hier wonen een groot variable mensen, van Jonge gezinnen tot ouderen. De huis prijzen zijn aan de duurdere kant maar je ligt ideaal in het dorp, 5km verder zit oosterhout aan de ene kant, hank en dussen aan de Ander, en je zit op loop afstand van de echte oudste stad van nederland (geertruidenberg), de mensen zijn vriendelijk net als in meeste dorpen in brabant en er is best veel te doen in de buurt. Je kan overal komen met een scooter of fiets.

8.9
Jhp
30-12-2024
Gezellige leuke vriendelijke buurt

De mensen zijn allemaal even aardig Ik zit in een verzorgingshuis en de buurt is erg begaan met ons

7.3
Ryanne
30-05-2024
Rustig

Iedereen is een beetje op zichzelf. Nadeel is wel dat er heel veel honden poep op de stoep ligt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Raamsdonksveer

Inwoners6.790
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Raamsdonksveer

Woningvoorraad3.182
Gem. WOZ-waarde€ 334.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Touwbaan 36
336m
Albert Heijn
het Anker 7
385m
Jumbo
Boterpolderlaan 11
421m

Scholen

11 binnen 5 km

Dongemond College loc. Raamsdonksveer
Voortgezet onderwijs · 1370 leerlingen
435m
bs de Wilsdonck
Basisonderwijs · 205 leerlingen