Vrijstaande woning te koop: Sparrenlaan 6, Huizen
KopenHuizenVrijstaande woningenSparrenlaan 6

Sparrenlaan 6

Crailo, Huizen

€ 1.985.000
Buurt Crailo, HuizenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 290m²
290m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Crailo

Deze vrijstaande woning aan de Sparrenlaan in Huizen ademt ruimte en rust. Met 290 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2622 m² is er volop plek voor een gezin dat van privacy en groen houdt. De woning uit 1968 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.985.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Huizen voor een breder beeld.

De buurt Crailo

Crailo is een rustige, groene buurt in Huizen, met veel eengezinswoningen en een hoge koopquote van 90%. De buurt telt 440 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen elkaar vinden. De buurt Crailo staat bekend om zijn ruimte en rust. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 809, wat duidt op een landelijke setting.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Lidl en Dekamarkt in de buurt. Kinderen kunnen naar de Julianaschool Kwartellaan, een basisschool op nog geen tien minuten lopen. Ook De Hoeksteen en Juliana Daltonschool zijn goed bereikbaar. De gemeente Huizen biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.985.000
Prijs per m²€ 6.845
Woonoppervlakte290m²
Perceeloppervlakte2622m²
Bouwjaar1968
EnergielabelB
BuurtCrailo
WijkBuitenwijken
GemeenteHuizen

Locatie

Sparrenlaan 6, Huizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Crailo

Inwoners440
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Koekoeklaan 88
1227m
Lidl
Laarderweg 238
2212m
Dekamarkt
Laarderweg 150
2241m

Scholen

63 binnen 5 km

De Fontein
Voortgezet onderwijs · 459 leerlingen
850m
Julianaschool Kwartellaan
Basisonderwijs · 322 leerlingen
907m
Elan Primair
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
1026m

Veelgestelde vragen

Over Sparrenlaan 6, Huizen

Welk energielabel heeft Sparrenlaan 6?

De woning aan Sparrenlaan 6 in Huizen heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €1.985.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar gezien het royale woonoppervlak van 290 m² en het enorme perceel van 2622 m² is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, wat de prijs kan verklaren.

Hoe is de bereikbaarheid van Crailo?

Crailo ligt in een rustig deel van Huizen, met een treinstation op 3,5 km afstand. De auto is het meest praktisch; de snelweg is goed bereikbaar. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn busverbindingen in de buurt.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1968?

Een woning uit 1968 kan aandachtspunten hebben zoals verouderde installaties of isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De Julianaschool Kwartellaan (basisonderwijs) ligt op 907 meter, en De Hoeksteen op 1,3 km. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 2,1 km.

Hoe is de sfeer in de buurt Crailo?

Crailo is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (90%). De bewoners zijn vaak gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (29 misdrijven totaal).

Wat is de omgevingsadressendichtheid en wat zegt dat?

De omgevingsadressendichtheid is 809, wat duidt op een landelijke omgeving. Dat past bij het groene karakter van Crailo. De stedelijkheidsgraad is 4 (weinig stedelijk), dus je woont hier rustig.

Drieklomp Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Drieklomp Makelaars
drieklomp.nl
Bekijk
Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Laren
funda.nl