Twee-onder-één-kap te koop: Leemzeulder 2B, Laren (Nh)
KopenLaren2-onder-1-kapwoningenLeemzeulder 2B

Leemzeulder 2B

Zwarte Berg, Laren

€ 1.695.000
Buurt Zwarte Berg, Laren (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 214m²
214m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Leemzeulder in Laren ademt de rust van de jaren dertig. Met 214 m² woonoppervlak en een perceel van 473 m² is er ruimte voor een gezin dat houdt van karakter en groen. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in Laren, vergelijk twee onder een kapwoningen in Laren.

Buurt Zwarte Berg

De buurt Zwarte Berg is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er opvallend stil, met 730 inwoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. De buurt Zwarte Berg heeft een dorps karakter, maar ligt dicht bij de voorzieningen van Laren. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op de cijfers: veel gezinnen en ouderen, weinig eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn op tien minuten lopen, of bij de Jumbo even verderop. De Openbare Basisschool Blaricum is op loopafstand, en ook de Fontein voor voortgezet onderwijs is goed bereikbaar. De gemeente Laren biedt verder een restaurant en een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Gouden Makelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 7.921
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte473m²
Bouwjaar1938
EnergielabelB
BuurtZwarte Berg
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Leemzeulder 2B, Laren (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwarte Berg

Inwoners730
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
1031m
Jumbo
Plein 1945 3
1058m
Albert Heijn
Huizerweg 8
1816m

Scholen

60 binnen 5 km

Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
1678m
De Fontein
Voortgezet onderwijs · 459 leerlingen
2350m
Merlin
Basisonderwijs · 93 leerlingen
2411m

Veelgestelde vragen

Over Leemzeulder 2B, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Leemzeulder 2B?

De woning aan Leemzeulder 2B in Laren (Nh) heeft energielabel B.

Is €1.695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Laren, maar het ruime perceel en het energielabel B rechtvaardigen de prijs. De woningmarkt in Laren is krap, en dit type woning is schaars. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak rond dit bedrag verkocht.

Hoe is de bereikbaarheid van Laren?

Laren is goed bereikbaar met de auto, maar het treinstation ligt op 5,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (711), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1938?

Een woning uit 1938 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Dit is geen advies, maar een feit: oudere woningen vragen meer onderhoud.

Zijn er scholen in de buurt?