Vrijstaande woning te koop: Veenweg 32, Apeldoorn
22 uur geleden ontdekt

Veenweg 32

Brouwersmolen-Noord, Apeldoorn

€ 798.500
Buurt Brouwersmolen-Noord, ApeldoornBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Veenweg in Apeldoorn ademt de sfeer van 1928. Met 149 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 683 m² biedt het een fijne balans tussen historie en ruimte. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van € 798.500 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Brouwersmolen-Noord: rustig en groen

De buurt Brouwersmolen-Noord is een kleinschalige woonwijk met slechts 160 inwoners. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen, en iets meer dan de helft is koop. Het is een rustige buurt. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 895 meter of Dekamarkt op 996 meter, beide om de hoek. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool Rietendak op 733 meter en PCBO De Wegwijzer op 846 meter. Voor het voortgezet onderwijs is UGO verkennend vmbo op 826 meter een optie. De gemeente Apeldoorn biedt daarnaast voldoende voorzieningen zoals huisartsen, restaurants en een bibliotheek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rodenburg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 798.500
Prijs per m²€ 5.359
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte683m²
Bouwjaar1928
EnergielabelC
BuurtBrouwersmolen-Noord
WijkZuidwest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Veenweg 32, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Brouwersmolen-Noord

Inwoners160
Mannen59%
Vrouwen41%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Schapendoesweg 2
895m
Dekamarkt
Ordenplein 144
996m
Ekoplaza
Asselsestraat 146
1269m

Scholen

75 binnen 5 km

Openbare Basisschool Rietendak
Basisonderwijs · 120 leerlingen
733m
UGO verkennend vmbo
Voortgezet onderwijs · 675 leerlingen
826m
PCBO De Wegwijzer
Basisonderwijs · 137 leerlingen
846m

Veelgestelde vragen

Over Veenweg 32, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Veenweg 32?

De woning aan Veenweg 32 in Apeldoorn heeft energielabel C.

Is € 798.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 798.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 149 m² met een perceel van 683 m² in Apeldoorn. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1928. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de kenmerken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op 3 km van het treinstation. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je op loopafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1928?

Een woning uit 1928 kan karakteristieke elementen hebben, maar vraagt ook onderhoud aan bijvoorbeeld kozijnen, dak en installaties. Het energielabel C geeft aan dat er al isolatiemaatregelen zijn genomen, maar verdere verduurzaming kan lonen.